تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

یک سوال مهم؛ نکونام بند جدایی را فعال می‌کند؟

گزینه نهایی باشگاه استقلال برای جانشینی فرهاد مجیدی، جواد نکونام سرمربی فعلی فولاد خوزستان است. با این حال، مسئولان فولاد مخالفت‌شان را با جدایی نکونام اعلام کرده و گفته‌اند براساس درخواست او به دنبال جذب بازیکن مدنظر هستند. مخالفت فولادی‌ها باعث شده تا این سوال مطرح شود که این مربی بند جدایی‌اش را فعال می‌کند یا خیر؟

کد خبر: ۱۳۱۲۶۴
۱۲:۳۰ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

یک سوال مهم؛ نکونام بند جدایی را فعال می‌کند؟

دیدارنیوز: در صورت ادامه مخالفت باشگاه فولاد خوزستان با جدایی جواد نکونام برای پیوستن به استقلال، احتمال دارد این مربی بند جدایی‌اش را فعال کند.

گزینه نهایی مسئولان باشگاه استقلال برای جانشینی فر‌ها مجیدی کسی نیست جز جواد نکونام. دلیل اینکه تاکنون به صورت رسمی نکونام به‌عنوان سرمربی استقلال معرفی نمی‌شود، بحث نحوه جدایی او از تیم فوتبال فولاد خوزستان است. مسئولان فولاد مخالفت‌شان را با جدایی نکونام اعلام کرده و گفته‌اند براساس درخواست او به دنبال جذب بازیکن مدنظر هستند.

نکونام، اما در قراردادش بند فسخ دارد و احتمال می‌رود در صورتی که کشمکش‌ها بین فولاد و استقلال ادامه داشته باشد، بند جدایی‌اش را فعال کند. مسئولان استقلال دوست ندارند وارد فضای تنش با فولادی‌ها شوند و در تلاش هستند با مذاکره رضایت مدیران فولاد را بگیرند. روز گذشته، مسئولان استقلال برای فعال‌سازی بند جدایی نکونام مذاکراتی با فولادی‌ها انجام داده‌اند تا با دادن رقمی رضایت آن‌ها را بگیرند.

برای تکمیل کادر فنی نکونام در استقلال هم مذاکراتی با گابریل پین مربی ایتالیایی و دستیار فصل گذشته فرهاد مجیدی صورت گرفته است. پین با وجود یکسری فضاسازی‌ها پیشنهاد مالی‌اش را به مسئولان استقلال داده است. مسئولان باشگاه استقلال هم که دوست دارند پین در کادر فنی نکونام حضور داشته باشد، مذاکرات جدی با وی داشته‌اند.

براساس این گزارش، نکونام با خود دستیار اسپانیایی‌اش در فولاد و مهدی هاشمی‌نسب را به استقلال می‌آورد. همچنین احتمال دارد با صحبت‌های مدیران استقلال با نکونام، مربی دروازه‌بان‌های آبی‌پوشان همچنان بهزاد غلامپور باشد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی