تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟

قول رئیس فیفا درباره سهمیه تماشاگران؛ مردم ایران را دوست دارم

جانی اینفانتینو، رئیس فیفا در پاسخ به پیشنهاد ایران برای دریافت سهمیه بیشتر تماشاگران در جام جهانی قطر، با قول مساعد برای پیگیری موضوع گفت: مردم ایران را دوست دارم و آن‌ها در قلبم جای دارند.

کد خبر: ۱۳۱۲۵۸
۱۲:۰۹ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

قول رئیس فیفا درباره سهمیه تماشاگران؛ مردم ایران را دوست دارم

دیدارنیوز: معاون وزیر ورزش و جوانان با رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) دیدار کرد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سینا کلهر معاون فرهنگی و اسماعیل احمدی مدیرکل وزارتی وزارت ورزش و جوانان که برای حضور در کمیسیون مشترک ایران و قطر در دوحه بسر می‌برند، شب گذشته با جانی اینفانتینو رئیس فیفا دیدار کردند.

در این دیدار که در حاشیه دیدار امارات و استرالیا در پلی‌آف انتخابی جام‌جهانی انجام شد، نمایندگان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به علاقه‌مندی فراوان مردم ایران به رشته فوتبال و اشتیاق بسیاری از تماشاگران ایرانی برای همراهی تیم ملی ایران در رقابت‌های جام جهانی از اینفانتینو خواستند با بررسی مجدد ساز و کار ظرفیت توزیع سهمیه کشورها، سهمیه بیشتری را در اختیار تماشاگران ایرانی قرار دهد.

رئیس فیفا هم در پاسخ با استقبال از پیشنهاد ایران و قول مساعد برای پیگیری موضوع گفت: مردم ایران را دوست دارم و آن‌ها در قلبم جای دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی