تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

اطلاعیه راه‌آهن درباره حادثه قطار مشهد - یزد

رجا پس از سانحه قطار مشهد - یزد اعلام کرد: خبر‌هایی درباره تعداد مصدومین یا فوتی منتشر شده است که روابط عمومی راه آهن، پس از بررسی‌های لازم و دریافت اطلاعات دقیق، آمار صحیح را در خبر‌های بعدی اعلام خواهد کرد.

کد خبر: ۱۳۱۲۵۲
۱۱:۳۵ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

اطلاعیه راه‌آهن درباره خروج قطار مشهد - یزد

دیدارنیوز: راه آهن جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه‌ای با اشاره به حضور اعضای کمیسیون عالی سوانح راه‌آهن در محل حادثه قطار مشهد-یزد اعلام کرد آمار دقیق مصدومین و فوتی‌ها را اعلام می‌کنیم.

رجا طی اطلاعیه‌ای از حضور اعضای کمیسیون عالی سوانح راه آهن درمحل سانحه قطار مسافربری مشهد-یزد خبر داد و اعلام کرد: خبر‌هایی درباره تعداد مصدومین یا فوتی منتشر شده است که روابط عمومی راه آهن، پس از بررسی‌های لازم و دریافت اطلاعات دقیق، آمار صحیح را در خبر‌های بعدی اعلام خواهد کرد.

راه‌آهن همچنین از حضور قطار مسافری فوق العاده در محل سانحه جهت انتقال مسافران به طبس خبر داد.

قطار مسافری مذکور با حضور در محل سانحه و سوار کردن مسافران، در حال مراجعت به ایستگاه راه آهن طبس است و پس از آن مسافران با اتوبوس به یزد منتقل خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی