تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

درویش: پرونده دیدار با تراکتور را به فیفا می‌بریم؛ تیمی در شان پرسپولیس می‌بندیم

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره رای کمیته انضباطی درباره دیدار جنجالی تراکتور و پرسپولیس گفت: مجبوریم برای اینکه هواداران‌مان حق‌شان ضایع نشود، قطعاً با اسنادی که داریم مستقیماً این پرونده را به فیفا می‌بریم. به هواداران قول می‌دهم تیمی در شأن پرسپولیس می‌بندیم تا بتواند قهرمانی‌های خودش را تکرار کند.

کد خبر: ۱۳۱۲۴۱
۱۰:۴۴ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

درویش: پرونده دیدار با تراکتور را به فیفا می‌بریم؛ تیمی در شان پرسپولیس می‌بندیم

دیدارنیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه برای اعتراض به رأی کمیته انضباطی این پرونده را مستقیماً در فیفا به جریان خواهد انداخت.

رضا درویش در واکنش به رأی کمیته انضباطی درباره دیدار پرسپولیس مقابل تراکتور و اینکه دیدار‌های فصل آینده این تیم مقابل حریف تبریزی بدون حضور تماشاگر خواهد بود، اظهار داشت: واقعاً تصمیمات کمیته انضباطی طی چند ماه اخیر تعجب‌برانگیز است. صحنه‌ها را مردم ایران دیدند. اولاً چرا بعد از سه هفته آرای اعلام شد؟ ضمناً ما میهمان بودیم و هواداری در تبریز نداشتیم. این همه علیه بازیکنان ما فحاشی شد و سنگ خوردند، ولی رأی را علیه ما صادر کردند تا هواداران ما در شهر خودشان از بازی با تراکتور محروم باشند؛ آنهم به دلیل همدردی با هواداران تراکتور!

وی ادامه داد: یک بار دیگر هم اگر خاطرتان باشد در سال‌های گذشته هم در بازی با سپاهان این اتفاق در اصفهان افتاد، ولی ما از بازی خانگی محروم شدیم. ظاهراً با این رویه به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسیم و مجبوریم برای اینکه هواداران‌مان حق‌شان ضایع نشود، قطعاً با اسنادی که داریم مستقیماً این پرونده را به فیفا می‌بریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که ابتدا پرونده را در کمیته استیناف پیگیری کنند، گفت: با روندی که تا الان پرونده‌ها داشته است، نشان دادند که خیلی آرای این دو کمیته فرق نمی‌کند.

درویش در مورد شرایط یحیی گل‌محمدی روی نیمکت پرسپولیس نیز توضیح داد: گل‌محمدی با پرسپولیس قرارداد داشته و همچنان کارش را ادامه می‌دهد.

وی در واکنش به سؤالی درباره جذب بازیکنان جدید نیز گفت: با یکی دو نفر در حال مذاکره هستیم و به محض اینکه نهایی شود نام را اعلام می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین در واکنش به سؤالی درباره اینکه آیا قرارداد زکی‌پور با سرخپوشان نهایی شده است، عنوان کرد: فعلاً نمی‌توانم اسم ببرم، ولی به هواداران قول می‌دهم تیمی در شأن پرسپولیس می‌بندیم تا بتواند قهرمانی‌های خودش را تکرار کند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی