تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

درویش: پرونده دیدار با تراکتور را به فیفا می‌بریم؛ تیمی در شان پرسپولیس می‌بندیم

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره رای کمیته انضباطی درباره دیدار جنجالی تراکتور و پرسپولیس گفت: مجبوریم برای اینکه هواداران‌مان حق‌شان ضایع نشود، قطعاً با اسنادی که داریم مستقیماً این پرونده را به فیفا می‌بریم. به هواداران قول می‌دهم تیمی در شأن پرسپولیس می‌بندیم تا بتواند قهرمانی‌های خودش را تکرار کند.

کد خبر: ۱۳۱۲۴۱
۱۰:۴۴ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

درویش: پرونده دیدار با تراکتور را به فیفا می‌بریم؛ تیمی در شان پرسپولیس می‌بندیم

دیدارنیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه برای اعتراض به رأی کمیته انضباطی این پرونده را مستقیماً در فیفا به جریان خواهد انداخت.

رضا درویش در واکنش به رأی کمیته انضباطی درباره دیدار پرسپولیس مقابل تراکتور و اینکه دیدار‌های فصل آینده این تیم مقابل حریف تبریزی بدون حضور تماشاگر خواهد بود، اظهار داشت: واقعاً تصمیمات کمیته انضباطی طی چند ماه اخیر تعجب‌برانگیز است. صحنه‌ها را مردم ایران دیدند. اولاً چرا بعد از سه هفته آرای اعلام شد؟ ضمناً ما میهمان بودیم و هواداری در تبریز نداشتیم. این همه علیه بازیکنان ما فحاشی شد و سنگ خوردند، ولی رأی را علیه ما صادر کردند تا هواداران ما در شهر خودشان از بازی با تراکتور محروم باشند؛ آنهم به دلیل همدردی با هواداران تراکتور!

وی ادامه داد: یک بار دیگر هم اگر خاطرتان باشد در سال‌های گذشته هم در بازی با سپاهان این اتفاق در اصفهان افتاد، ولی ما از بازی خانگی محروم شدیم. ظاهراً با این رویه به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسیم و مجبوریم برای اینکه هواداران‌مان حق‌شان ضایع نشود، قطعاً با اسنادی که داریم مستقیماً این پرونده را به فیفا می‌بریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که ابتدا پرونده را در کمیته استیناف پیگیری کنند، گفت: با روندی که تا الان پرونده‌ها داشته است، نشان دادند که خیلی آرای این دو کمیته فرق نمی‌کند.

درویش در مورد شرایط یحیی گل‌محمدی روی نیمکت پرسپولیس نیز توضیح داد: گل‌محمدی با پرسپولیس قرارداد داشته و همچنان کارش را ادامه می‌دهد.

وی در واکنش به سؤالی درباره جذب بازیکنان جدید نیز گفت: با یکی دو نفر در حال مذاکره هستیم و به محض اینکه نهایی شود نام را اعلام می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین در واکنش به سؤالی درباره اینکه آیا قرارداد زکی‌پور با سرخپوشان نهایی شده است، عنوان کرد: فعلاً نمی‌توانم اسم ببرم، ولی به هواداران قول می‌دهم تیمی در شأن پرسپولیس می‌بندیم تا بتواند قهرمانی‌های خودش را تکرار کند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی