تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

آبمیوه مسموم کافه رستوران، ۵ نفر را راهی بیمارستان کرد

به گفته رییس اورژانس تهران، مسمومیت پنج نفر در پی نوشیدن آبمیوه مسموم در یکی از کافه رستوران‌های واقع در خیابان نجات‌اللهی منجر به انتقال آنها به بیمارستان شد.

کد خبر: ۱۳۱۲۲۹
۰۹:۲۲ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

آبمیوه مسموم کافه رستوران، ۵ نفر را راهی بیمارستان کرد

دیدارنیوز: رییس اورژانس تهران از مسمومیت پنج نفر در پی نوشیدن آبمیوه مسموم در یکی از کافه رستوران‌های واقع در خیابان نجات‌اللهی خبر داد.

یحیی صالح طبری، دراین باره گفت: در ساعت ۳:۰۲ بامداد امروز حادثه مسمومیت به مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که درپی آن سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه که یک کافه رستوران در میدان فردوسی، خیابان نجات‌اللهی بود، اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل اورژانس در محل گفت: در مجموع پنج نفر دارای علائم مسمومیت بودند که هر پنج نفر از سوی عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

رییس اورژانس تهران درباره علت این مسمومیت نیز گفت: بنا به گفته افراد آسیب دیده نوشیدن آبمیوه مسموم منجر به وقوع این حادثه شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی