تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

واکنش فولاد به ماجرای نکونام و استقلال؛ این «سکوت» دلیل دارد!

پس از خروج ناگهانی فرهاد مجیدی از استقلال و رفتنش به امارات که انتقادهای زیادی از او در پی داشت، جواد نکونام سرمربی فولاد جدی‌ترین گزینه داخلی برای جانشینی فرهاد است اما این انتقال هنوز نهایی نشده. جواد مقدسی، عضو هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان درخصوص انتقال نکونام به استقلال و سکوت گرشاسبی گفت: سکوت آقای گرشاسبی و باشگاه استقلال درخصوص این انتقال حتما دلیلی دارد.

کد خبر: ۱۳۱۲۰۷
۱۹:۵۴ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

واکنش فولاد به ماجرای نکونام و استقلال؛ این «سکوت» دلیل دارد!

دیدارنیوز: عضو هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان به حاشیه‌های انتقال نکونام به استقلال واکنش نشان داد.

در هفته‌ای که گذشت خبر‌های زیادی پیرامون باشگاه استقلال پس از رفتن فرهاد مجیدی سرمربی آبی‌ها در رسانه‌های مختلف ورزشی منتشر شد. نام‌های مختلفی برای جانشینی مجیدی مطرح شد که تا این لحظه هیچ خبر رسمی برای هدایت استقلال اعلام نشده است.

اما اینطور که پیداست در حال حاضر جواد نکونام سرمربی فولاد از بیشترین بخت برای نشستن روی نیمکت آبی پوشان برخوردار است.

در همین زمینه جواد مقدسی عضو هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان در گفت وگویی تلفنی با واحد خبری شبکه سه درخصوص انتقال نکونام به استقلال و سکوت گرشاسبی گفت: سکوت آقای گرشاسبی و باشگاه استقلال درخصوص این انتقال حتما دلیلی دارد و اگر مجموعه باشگاه فولاد و استقلال در حال حاضر سکوت کرده اند برای جلوگیری از کمک به دلالیسم فوتبال است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی