تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

فرود اضطراری ۲ پرواز در اصفهان به دلیل هوای بد تهران

بدی هوای تهران در چند ساعت اخیر، ۲ پرواز مسیر نجف و شیراز به تهران را در فرودگاه اصفهان نشاند. این دو پرواز پس از بهبود وضعیت هوای پایتخت، فرودگاه اصفهان را به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) و مهرآباد ترک کردند.

کد خبر: ۱۳۱۲۰۶
۱۹:۱۱ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

فرود اضطراری ۲ پرواز در اصفهان به دلیل هوای بد تهران

دیدارنیوز: مسؤول روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان اصفهان گفت: بدی هوای تهران ۲ پرواز مسیر نجف و شیراز به تهران را در فرودگاه اصفهان نشاند.

سیدمحمدحسین عمادی، مسؤول روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان اصفهان اظهار داشت: پرواز شماره ۷۹۱۹ شرکت هواپیمایی کاسپین در مسیر نجف به تهران که به دلیل بدی هوای مقصد در ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست، پس از بهبود وضعیت هوای تهران، فرودگاه اصفهان را به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) ترک کرد.

وی افزود: پرواز شماره ۷۴۰۰ شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در مسیر شیراز به تهران نیز به دلیل بدی هوای مقصد در ساعت ۱۲ و ۲۰ دقیقه در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست، پس از بهبود وضعیت هوای تهران، فرودگاه اصفهان را به مقصد فرودگاه مهرآباد ترک کرد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی