تیتر امروز

آرای انضباطی؛ محرومیت تعلیقی گل‌محمدی فعال شد!

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس که فصل گذشته به دلیل اعتراض‌های بی‌پایانش به داوری چند جلسه محروم شده بود، به دلیل تخلف در دیدار با ذوب آهن محرومیت تعلیقی‌اش فعال شد.

کد خبر: ۱۳۱۱۹۸
۱۷:۴۷ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

آرای انضباطی؛ محرومیت تعلیقی گل‌محمدی فعال شد!

دیدارنیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آخرین احکام مرتبط با پرونده مطروحه را صادر کرد.

بر اساس اعلام کمیته انضباطى به دلیل تخلف یحیی گل محمدی، در بازی دو تیم ذوب آهن و پرسپولیس از سری رقابت‌های در هفته ۲۶ مبنى بر ورود به زمین بعد از پایان مسابقه و رفتار غیرورزشی در قبال داور که منتهی به تحریک تماشاگران شد، سرمربی تیم پرسپولیس به پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و در صورت قطعیت دو جلسه محرومیت تعلیقی وی نیز به اجرا درخواهد آمد. (این رای قابل تجدیدنظر است)

همچنین باشگاه پرسپولیس به خاطر توهین از سوی تماشاگرانش به داور مسابقه باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*در دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران در هفته ۲۵ لیگ برتر نیز از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر پرتاب مواد محترقه به داخل زمین صورت گرفت که تیم سپاهان به پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم استقلال تهران نیز به خاطر فحاشی تماشاگرانش به بازیکن تیم مقابل باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

در مسابقه تیم‌های پرسپولیس تهران و آلومینیوم اراک از سری رقابت‌های جام حذفی از سوی حسین پور حمیدی، دروازه بان تیم آلومینیوم اراک تخلفاتی مبنی بر تحریک عمومی رخ داد که وی به ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر خواهی است)

باشگاه آلومینیوم اراک نیز به دلیل عدم حضور سرمربی خود در کنفرانس مطبوعاتی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل داشتن ۷ بازیکن اخطاری به پرداخت ۲۸۰ میلیون ریال و باشگاه پرسپولیس به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی