تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
یک رسانه داخلی خبر داد

نکونام تمایلی به نیمکت استقلال ندارد!

با گذشت چند روز از گمانه‌زنی‌ها، نکونام تصمیمش را گرفته و قصد ندارد تا هدایت استقلال را قبول کند. البته این تصمیم کاملا عقلانی به نظر می‌رسد چرا که این تیم در فصل گذشته بدون شکست قهرمان لیگ برتر شده و در صورت کسب نتایج ضعیف، سرمربی آن تحت فشار هواداران و رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

کد خبر: ۱۳۱۱۵۶
۱۱:۵۰ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

نکونام تمایلی به نیمکت استقلال ندارد!

دیدارنیوز: «جواد نکونام» تمایلی به هدایت تیم استقلال ندارد و این کار را برای مدیران این باشگاه سخت‌تر می‌کند.

به نقل از ایرنا، پس از قهرمانی استقلال و جدایی عجیب فرهاد مجیدی از این تیم، مصطفی آجورلو مدیرعامل آبی‌پوشان به تکاپو افتاد تا خیلی سریع سرمربی این تیم را انتخاب کند.

بهترین گزینه داخلی برای نیمکت استقلال از نظر مدیران این تیم، جواد نکونام سرمربی فعلی فولاد خوزستان بود و همین موضوع باعث شد تا خیلی‌ها کاپیتان اسبق این تیم را دوباره آبی‌پوش بدانند.

اما با گذشت چند روز از این گمانه‌زنی‌ها نکونام تصمیمش را گرفته و قصد ندارد تا هدایت استقلال را قبول کند. البته این تصمیم کاملا عقلانی به نظر می‌رسد چرا که این تیم در فصل گذشته بدون شکست قهرمان لیگ برتر شده و در صورت کسب نتایج ضعیف، سرمربی آن تحت فشار هواداران و رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

بدون شک هیچ مربی ایرانی این ریسک را برای خود و رزومه‌اش نمی‌پذیرد که در این شرایط هدایت استقلال را بر عهده بگیرد.

موضوع دیگر این است که نکونام محبوبیت زیادی بین هواداران استقلال ندارد و زمانی که گمانه‌زنی‌ها درباره نشستن او روی نیمکت آبی‌پوشان شروع شد، طرفداران قهرمان لیگ برتر واکنش خوبی به این تصمیم نداشتند و از این انتخاب به خوبی استقبال نکردند.

با این اوصاف، مدیران استقلال یا باید به سراغ یک گزینه داخلی دیگر بروند که این تصمیمی عقلانی به نظر نمی‌رسد، یا سراغ گزینه‌های خارجی بروند که در صورت عدم کسب نتیجه در فصل آینده، تحت فشار شدید قرار نگیرند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی