تیتر امروز

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
ساپینتو انبار باروت و باشو فرشته نجات
چند نکته از بازی جنجالی در کرمان

ساپینتو انبار باروت و باشو فرشته نجات

هفته هجدهم لیگ برتر با جنجال و درگیری در کرمان و بازگشت استقلال به کورس قهرمانی به پایان رسید. ذکر نکته‌هایی از این ماجرا خالی از لطف نیست.
انتقاد اختر از سرمربی سابق آبی‌ها

«مجیدی» با احساسات هواداران بازی کرد؛ او در دوران بازی هم فوتبالیست بزرگی نبود!

ادموند اختر، مهاجم سابق آبی‌های پایتخت می‌گوید فرهاد مجیدی با خروج از استقلال با احساسات هواداران این تیم بازی کرده است. او همچنین جواد نکونام، گزینه جدی باشگاه استقلال را بهترین مربی نسل جدید می‌داند.

کد خبر: ۱۳۱۱۵۴
۱۱:۳۷ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

«مجیدی» با احساسات هواداران بازی کرد؛ او در دوران بازی هم فوتبالیست بزرگی نبود!

دیدارنیوز: مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: همیشه گفته‌ام و الان هم می‌گویم جواد نکونام در میان مربیان نسل جدید، بهترین است.

ادموند اختر درباره جدایی فرهاد مجیدی از استقلال گفت: مجیدی با رفتن از استقلال با احساسات چهل میلیون جوان بازی کرد. کار فرهاد از نظر حرفه‌ای مشکلی نداشت و حق طبیعی‌اش است که امکانات و پول خوب بگیرد، اما او فراموش کرده که طرفداران فوتبال در ایران حرفه‌ای نبوده و احساسی هستند.

وی ادامه داد: مگر می‌شود تیمی بعد از سال‌ها قهرمان شود و سرمربی‌اش ۲۴ ساعت بعد عزم رفتن کند؟! او حتی اجازه نداد هواداران استقلال ۲۴ ساعت بابت قهرمانی خوشحال باشند. فرهاد همانطور که در دوران بازی هم فوتبالیست بزرگی نبود، در دوران مربیگری هم نشان داد که مربی بزرگی نیست. نباید یادش برود که استقلال باعث شد فرهاد مجیدی شود. همیشه گفته‌ام ما بازیکنان و مربیان استقلال هیچ منتی نمی‌توانیم بر سر هواداران بگذاریم، چون اگر بازی یا مربیگری کردیم پولش را گرفتیم و استفاده‌مان را برده‌ایم.

مهاجم پیشین استقلال درباره وضعیت نیمکت این تیم اظهار داشت: نظرم این است که در حال حاضر یک مربی خارجی خوب و نامدار می‌تواند به استقلال بیاید و کار را جمع کند، اما آمدن یک مربی خارجی بزرگ و توانمند زمان‌بر است. بحث هزینه را که کنار بگذاریم، مربی خارجی‌ای که بخواهد یک‌ماه مانده به مسابقات بیاید یا ۲۰ روز مانده به بازی‌ها کارش را شروع کند، به درد استقلال نمی‌خورد. این تیم قهرمان لیگ برتر شده و باید به سرعت برای حضور قدرتمند در فصل آینده استارت بزند.

اختر درباره بحث‌هایی که درباره انتخاب نکونام به عنوان سرمربی جدید مطرح است، تأکید کرد: همیشه گفته‌ام و الان هم می‌گویم جواد نکونام از میان مربیان نسل جدید فوتبال ایران بهترین است. از نظر من امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام تنها گزینه‌های ایرانی هستند که می‌توانند در استقلال کار کنند. قلعه‌نویی که با گل‌گهر تمدید کرده و حضورش منتفی است. فقط می‌ماند جواد نکونام که سوابق فراوانی دارد و توانمند است.

وی افزود: نکونام فوتبالیست بزرگی بوده و بیشترین بازی ملی را در کارنامه دارد. او افتخارات متعددی در امور باشگاهی و ملی دارد و در مربیگری هم موفقیت‌هایی کسب کرده است. از همه مهمتر اینکه نکونام کارش را دوست دارد و برای آن وقت می‌گذارد. او هرجا بوده موفق بوده و این مزیت‌های بزرگی است.

اختر عنوان کرد: امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد سریع باشد. آجورلو در فصل گذشته نشان داد که مدیر خوبی است. در استقلال سابقه نداشته میزان پرداختی به اعضای تیم اینقدر کامل و خوب باشد، اما او چنین کاری را در فصل گذشته انجام داد. از او خواهش می‌کنم هر تصمیمی که در ذهن دارد به سرعت بگیرد چرا که تیم نیاز به استارت زدن برای فصل جدید دارد. دلخوشی هواداران این است که موفقیت‌های استقلال تداوم داشته باشد. به خاطر فرهاد مجیدی ۲ جام حذفی را در سال‌های گذشته از دست دادیم. امیدوارم سرمربی به سرعت انتخاب شود تا کام هواداران مثل دو سه روز گذشته تلخ نباشد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی