تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

حضور سفیر جام‌جهانى در تمرین تیم‌ملى +عکس

تیم کیهیل، اسطوره فوتبال استرالیا و سفیر جام‌جهانی قطر که سابقه حضور در چهار دوره از رقابت هاى جام جهانى را دارد، در ابتداى تمرین ملى پوشان کشورمان در دوحه با حمید استیلى، دراگان اسکوچیچ و ملى پوشان گفتگو کرد.

کد خبر: ۱۳۱۱۱۹
۲۱:۴۴ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

حضور تیم اسطوره فوتبال استرالیا در تمرین تیم‌ملى +عکس

دیدارنیوز: سفیر کمیته برگزارى مسابقات جام جهانى قطر عصر امروز در تمرین تیم ملى در دوحه حضور یافت.

به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، تیم کیهیل ستاره و کاپیتان سابق تیم ملى استرالیا که سابقه حضور در چهار دوره از رقابت هاى جام جهانى را داشته در ابتداى تمرین ملى پوشان فوتبال ایران در دوحه با حمید استیلى، دراگان اسکوچیچ و ملى پوشان گفتگو کرد.

کیهیل همچنین از جانب کمیته برگزارى مسابقات، شرایط اردو و امکانات و میزان رضایت اعضاى کادر فنى و ادارى همچنین بازیکنان تیم ملى در دوحه را مورد ارزیابى قرار داد.

حضور تیم اسطوره فوتبال استرالیا در تمرین تیم‌ملى +عکسحضور تیم اسطوره فوتبال استرالیا در تمرین تیم‌ملى +عکسحضور تیم اسطوره فوتبال استرالیا در تمرین تیم‌ملى +عکسحضور تیم اسطوره فوتبال استرالیا در تمرین تیم‌ملى +عکس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی