تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

نفوذ و گسترش گرد و غبار در غرب وجنوب تهران/ کاهش نسبی دما از پنجشنبه

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران نیمه ابری تا ابری، با خیزش موقتی گرد و خاک و یا نفوذ و گسترش گرد و غبار انتقالی از مناطق غربی پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۳۱۰۷۹
۱۵:۲۶ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

نفوذ و گسترش گرد و غبار در غرب وجنوب تهران

دیدارنیوز ـ بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمان صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

در بعضی ساعات به‌ویژه در بخش‌های غربی و جنوبی استان از دوشنبه تا چهارشنبه (۱۶ تا ۱۸ خرداد) با خیزش موقتی گردوخاک یا نفوذ و گسترش گردوغبار انتقالی از مناطق غربی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

همچنین طی دو روز آینده در دامنه‌ها و ارتفاعات، در ساعات بعد از ظهر تا شب رشد ابر و گاهی رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

طی سه روز آینده در بیشتر نواحی استان، روند تدریجی افزایش دما و از پنج شنبه تا جمعه (۱۹ تا ۲۰ خرداد) کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین و فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۳۸ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌است.

آسمان تهران فردا (۱۷ خرداد) قسمتی ابری و از بعد از ظهر نیمه‌ابری تا ابری و گاهی وزش باد شدید با احتمال رگبار و باران و گرد و خاک با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۱۸ خرداد) کمی ابری تا نیمه ابری و در بعد از ظهر وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: هواشناسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی