تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

رتبه‌بندی معلمان چه زمانی اجرایی می‌شود؟

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه طبق قانون باید تا پایان خرداد ماه قانون رتبه بندی معلمان اجرایی شود، گفت: امیدوارم دولت در موعد قانون که تعیید شده این قانون را برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ کند.

کد خبر: ۱۳۱۰۵۱
۱۲:۳۳ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

رتبه‌بندی معلمان چه زمانی اجرایی می‌شود؟

دیدارنیوز: عضو کمیسیون آموزش از اجرایی شدن قانون رتبه‌بندی معلمان تا پایان خرداد ماه خبر داد.

ولی اسماعیلی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، درباره آخرین وضعیت قانون رتبه‌بندی معلمان، اظهار کرد:این قانون توسط مجلس به تصویب رسیده و از سوی شورای نگهبان به تایید رسیده و در حال حاضر تبدیل به قانون شده و به دولت ابلاغ شده و باید آیین‌نامه اجرایی آن به تصویب برسد.

وی افزود: آیین‌نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان از سوی وزارت آموزش و پرورش تدوین شده و به کمیسیون مربوطه در دولت ارجاع شد که در مراحل پایانی بررسی در این کمیسیون است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه طبق قانون باید تا پایان خرداد ماه قانون رتبه بندی معلمان اجرایی شود، ادامه داد:امیدوارم دولت در موعد قانون که تعیید شده این قانون را برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ کند.

اسماعیلی با بیان اینکه برخی از کارشناسان نسبت به نسخه اولیه آیین‌نامه اجراییی رتبه بندی معلمان که توسط آموزش و پرورش تدوین شده بود نقطه نظراتی داشتند، اضافه کرد:در نهایت در کارگروهی که برای تدوین آیین‌نامه اجرای قانون رتبه بندی معلمان تدوین شده بود، ۲۶ بار این آیین‌نامه اصلاح شد تا یک آیین‌نامه تدوین شود که قابلیت اجرایی داشته باشد.

نماینده میانه در مجلس ادامه داد:این کارگروه اصلاحات و تغییرات عمده‌ای در آیین‌نامه به وجود آوردند که در نهایت نسخه ۲۶ که نسخه نهایی بود به تصویب رسید و در دستورکار کمیسیون مربوطه در هیئت دولت قرار گرفت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی