تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

استقلال - نکونام؛ مهلت ۴۸ ساعته!

پس از جدایی ناگهانی فرهاد مجیدی از استقلال، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان جدی‌ترین گزینه آبی‌ها برای جانشینی فرهاد است و در این میان گفته می‌شود که باشگاه استقلال به نکونام مهلت ۴۸ ساعته داده است.

کد خبر: ۱۳۱۰۴۰
۱۱:۱۹ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

استقلال - نکونام؛ مهلت ۴۸ ساعته!

دیدارنیوز: ماجرای انتخاب سرمربی جدید استقلال همچنان ادامه دارد و ظاهرا مدیران استقلال هنوز با حواد نکونام به توافق نرسیده‌اند.

با جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، هنوز تکلیف سرمربی جدید این تیم مشخص نشده است. در چند روز گذشته مسئولان استقلال با جواد نکونام وارد مذاکره شدند، ولی هنوز طرفین با یکدیگر به توافق نهایی دست پیدا نکرده‌اند.

با پیش آمدن چنین وضعیتی، حالا باشگاه استقلال که از چند روز قبل، پیشنهاد خودش را به نکونام ارائه داده، به این مربی ۴۸ ساعت فرصت داده تا پاسخ این پیشنهاد را بدهد.

اگر نکونام پاسخ پیشنهاد استقلال را تا ۴۸ ساعت دیگر ندهد از لیست گزینه‌های این تیم خارج خواهد شد. نکونام تنها گزینه مدیران استقلال نیست و آن‌ها چند گزینه دیگر هم دارند که در صورت منتفی شدن حضور نکونام در استقلال، با دیگر گزینه‌ها مذاکره خواهد شد.

البته به توافق نرسیدن با نکونام چالش‌های خاص خودش را هم دارد چرا که استقلال با مشکل نداشتن گزینه ایرانی مواجه خواهد شد و احتمال دارد سراغ مربی خارجی برود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی