تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

استقلال - نکونام؛ مهلت ۴۸ ساعته!

پس از جدایی ناگهانی فرهاد مجیدی از استقلال، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان جدی‌ترین گزینه آبی‌ها برای جانشینی فرهاد است و در این میان گفته می‌شود که باشگاه استقلال به نکونام مهلت ۴۸ ساعته داده است.

کد خبر: ۱۳۱۰۴۰
۱۱:۱۹ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

استقلال - نکونام؛ مهلت ۴۸ ساعته!

دیدارنیوز: ماجرای انتخاب سرمربی جدید استقلال همچنان ادامه دارد و ظاهرا مدیران استقلال هنوز با حواد نکونام به توافق نرسیده‌اند.

با جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، هنوز تکلیف سرمربی جدید این تیم مشخص نشده است. در چند روز گذشته مسئولان استقلال با جواد نکونام وارد مذاکره شدند، ولی هنوز طرفین با یکدیگر به توافق نهایی دست پیدا نکرده‌اند.

با پیش آمدن چنین وضعیتی، حالا باشگاه استقلال که از چند روز قبل، پیشنهاد خودش را به نکونام ارائه داده، به این مربی ۴۸ ساعت فرصت داده تا پاسخ این پیشنهاد را بدهد.

اگر نکونام پاسخ پیشنهاد استقلال را تا ۴۸ ساعت دیگر ندهد از لیست گزینه‌های این تیم خارج خواهد شد. نکونام تنها گزینه مدیران استقلال نیست و آن‌ها چند گزینه دیگر هم دارند که در صورت منتفی شدن حضور نکونام در استقلال، با دیگر گزینه‌ها مذاکره خواهد شد.

البته به توافق نرسیدن با نکونام چالش‌های خاص خودش را هم دارد چرا که استقلال با مشکل نداشتن گزینه ایرانی مواجه خواهد شد و احتمال دارد سراغ مربی خارجی برود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی