تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

تساوی آمریکا مقابل اروگوئه؛ حریف ایران متوقف شد

تیم ملی فوتبال آمریکا، یکی از رقبای کشورمان در جام جهانی قطر، در دومین دیدار دوستانه خود پس از صعود به جام جهانی در ورزشگاه چیلدرنز مرسی‌پارک واقع در شهر کانزاس‌سیتی به مصاف اروگوئه رفت و در نهایت به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت.

کد خبر: ۱۳۱۰۳۶
۱۰:۵۸ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تساوی آمریکا مقابل اروگوئه؛ حریف ایران متوقف شد

دیدارنیوز: تیم تحت‌هدایت گرگ برهالتر در دومین بازی دوستانه خود پس از صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل اروگوئه تن به تساوی داد.

تیم ملی فوتبال آمریکا بامداد امروز (دوشنبه) در دومین دیدار دوستانه خود پس از صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و در ورزشگاه چیلدرنز مرسی‌پارک واقع در شهر کانزاس‌سیتی به مصاف اروگوئه رفت و در نهایت به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت.

شاگردان گرگ برهالتر پیش از این در اولین بازی دوستانه خود با نتیجه ۳ بر صفر بر مراکش غلبه کرده بودند. آمریکا حالا خود را آماده بازی با تیم‌های ملی گرنادا و السالوادو در لیگ ملت‌های کونکاکاف در تاریخ‌های ۲۱ و ۲۵ خرداد می‌کند.

آمریکا یکی از رقبای ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی