تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

دادگستری: فوت مشکوک دانشمند یزدی صحت ندارد

عباس‌زاده، مدیر روابط عمومی دادگستری یزد با رد شایعه ترور دانشمند یزدی گفت: خبری که در برخی صفحات شبکه‌های اجتماعی مبنی بر فوت مشکوک یک دانشمند هوافضای یزد منتشر شده صحت ندارد.

کد خبر: ۱۳۰۹۷۴
۱۱:۴۲ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۱

دادگستری: فوت مشکوک دانشمند یزدی صحت ندارد

دیدارنیوز: مدیر روابط عمومی دادگستری یزد با تکذیب شایعه ترور دانشمند یزدی گفت: کارمند یک شرکت عادی در بیمارستان فوت کرده و یکی از اقوامش برای مطرح کردن خود چنین شایعه‌ای را منتشر کرده است.

عباس‌زاده، با رد شایعه ترور دانشمند یزدی اظهار داشت: خبری که در برخی صفحات شبکه‌های اجتماعی مبنی بر فوت مشکوک یک دانشمند هوافضای یزد منتشر شده صحت ندارد.

وی با بیان اینکه فردی که مرگ وی به این موضوع ارتباط داده شده بود، کارمند معمولی یک شرکت صنعتی بوده تصریح کرد: این شخص در بیمارستان فوت کرده و علت مرگ وی در دست بررسی است.

مدیر روابط عمومی دادگستری یزد در ارتباط با منشا این شایعه گفت: یکی از بستگان این فرد برای مطرح کردن خود در فضای مجازی اقدام به مطرح کردن شایعه در صفحه شخصی خود کرده و پس از آن هم با بازنشر این مطلب دروغ در صفحات استانی و کشوری، موضوع به صورت گسترده مطرح شد.

عباس‌زاده با تاکید بر اینکه انتشار چنین شایعات و اکاذیبی خلاف قانون است و آرامش مردم را برهم می‌زند گفت: با این شخص که اقدام به انتشار شایعه و دروغ در این رابطه کرده برخورد می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی