تیتر امروز

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش
گزارش نوروزی دیدار

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش

گرچه در رسانه‌ها به فراوانی درباره استوانه معروف کورش بزرگ، پادشاه هخامنشی سخن گفته شده است، اما مروری مجدد بر تاریخ و محتوای این استوانه گلی که با خط میخی اکدی (بابلی نو) نوشته شده است، خالی...
فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت
گفت‌وگوی نوزدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب

فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت

در برنامه نوزدهم "اصل ۲۷" با فیاض زاهد، استاد تاریخ، جامعه‌شناس و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دلایل بروز حوادث اخیر محور اصلی این گفت‌وگو بود.

وضعیت راه‌های کشور؛ جاده چالوس یکطرفه شد

به گفته مسئول سالن عملیات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، جاده چالوس یکطرفه شده و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب-شمال محدوده گیلاوند و در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل منجیل تا رودبار جریان دارد.

کد خبر: ۱۳۰۸۶۱
۰۹:۵۶ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۱

وضعیت راه‌های کشور؛ جاده چالوس یکطرفه شد

دیدارنیوز: مسئول سالن عملیات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از یکطرفه شدن جاده چالوس خبر داد و گفت: ترافیک در محور‌های شمالی کشور سنگین است.

ایمان محرابی‌نیا، در رابطه با جدیدترین وضعیت محور‌های شمالی کشور اظهار کرد: در زمان حاضر شاهد ترافیک سنگین در مسیر جنوب-شمال جاده چالوس محدوده بیلقان و حدفاصل چنارستان تا گچسر و حدفاصل سه راهی دیزین تا پیچ سرهنگ و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه هستیم.

وی با بیان این‌که تردد وسایل نقلیه از محور چالوس در مسیر شمال- جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است، افزود: آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده سنگان و حدفاصل تونل شماره ۱۶ تا انتهای مسیر (محدوده شهرستانک) و محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های گالری امامزاده هاشم، پلور، لاسم، آب اسک، شاهاندشت و بایجان دارای ترافیک سنگین است.

وی همچنین از ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب-شمال محدوده گیلاوند و در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل منجیل تا رودبار خبر داد.

مسئول سالن عملیات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: در آزادراه کرج – قزوین محدوده‌های مهرویلا و شهرک صنعتی کاسپین ترافیک سنگین است.

منبع: تسنیم
برچسب ها: جاده چالوس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی