تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

وضعیت راه‌های کشور؛ جاده چالوس یکطرفه شد

به گفته مسئول سالن عملیات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، جاده چالوس یکطرفه شده و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب-شمال محدوده گیلاوند و در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل منجیل تا رودبار جریان دارد.

کد خبر: ۱۳۰۸۶۱
۰۹:۵۶ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۱

وضعیت راه‌های کشور؛ جاده چالوس یکطرفه شد

دیدارنیوز: مسئول سالن عملیات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از یکطرفه شدن جاده چالوس خبر داد و گفت: ترافیک در محور‌های شمالی کشور سنگین است.

ایمان محرابی‌نیا، در رابطه با جدیدترین وضعیت محور‌های شمالی کشور اظهار کرد: در زمان حاضر شاهد ترافیک سنگین در مسیر جنوب-شمال جاده چالوس محدوده بیلقان و حدفاصل چنارستان تا گچسر و حدفاصل سه راهی دیزین تا پیچ سرهنگ و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه هستیم.

وی با بیان این‌که تردد وسایل نقلیه از محور چالوس در مسیر شمال- جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است، افزود: آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده سنگان و حدفاصل تونل شماره ۱۶ تا انتهای مسیر (محدوده شهرستانک) و محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های گالری امامزاده هاشم، پلور، لاسم، آب اسک، شاهاندشت و بایجان دارای ترافیک سنگین است.

وی همچنین از ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب-شمال محدوده گیلاوند و در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل منجیل تا رودبار خبر داد.

مسئول سالن عملیات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: در آزادراه کرج – قزوین محدوده‌های مهرویلا و شهرک صنعتی کاسپین ترافیک سنگین است.

منبع: تسنیم
برچسب ها: جاده چالوس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی