تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

پایان ماجرای یک شرور و زورگیری از زن جوان در پارک جنت‌آباد

این شرور سابقه‌دار پس از انتقال به اداره پلیس در بازجویی‌های فنی به جرم شرارت، حمل سلاح سرد، زورگیری، ایجاد رعب و وحشت، ضرب و شتم و سرقت تلفن همراه زن جوان اعتراف کرد.

کد خبر: ۱۳۰۸۵۸
۰۹:۳۵ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۱

ماجرای زورگیری خشن از زن جوان در پارک جنت‌آباد چه بود؟!

دیدارنیوز: شرور سطح دو تهران که زن جوانی را در یک پارک مورد ضرب‌و‌جرح به قصد زورگیری قرار داده بود، دستگیر شد.

چندی قبل ماموران پلیس تهران در جریان زورگیری و ضرب و جرح زن جوانی توسط یک شرور در یکی از پارک‌های منطقه جنت‌آباد قرار گرفتند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

بررسی‌های بیشتر پلیسی نشان داد مردی که به زن جوان در پارک حمله کرده، سابقه عربده‌کشی، مزاحمت و ایجاد رعب و وحشت داشته و شرور سطح دو تهران به نام "س. فرح" است.

تحقیقات ابتدایی مشخص کرد متهم پس از عربده‌کشی به قصد زورگیری، زن جوان را مورد ضرب و جرح قرار داده و پس از سرقت تلفن همراه این زن از پارک متواری شده است.

تیم پلیسی در گام نخست، با رصد‌های اطلاعاتی و تحقیقات محلی مخفیگاه متهم را در غرب تهران شناسایی کردند و پس از دستور مقام قضایی، بلافاصله وارد عمل شدند.

ماموران در جریان تعقیب و مراقبت از خانه موردنظر پی بردند، متهم در مدت طولانی به خانه‌اش مراجعه نکرده و در مکان دیگری سکونت دارد.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه اواخر اردیبهشت ماه امسال، ماموران پلیس متوجه شدند این شرور سابقه‌دار در یکی از پارک‌های غرب تهران حضور دارد و در حال شرارت است.

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعت مهم، بلافاصله وارد پارک شدند و با فنون رزمی، متهم را دستگیر و برای تحقیقات به اداره پلیس منتقل کردند؛ این در حالی بود که یک قبضه قمه از شرور سطح دو شهر تهران کشف شد.

این شرور سابقه‌دار پس از انتقال به اداره پلیس در بازجویی‌های فنی به جرم شرارت، حمل سلاح سرد، زورگیری، ایجاد رعب و وحشت، ضرب و شتم و سرقت تلفن همراه زن جوان اعتراف کرد.

متهم پس از اعترافاتش برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی به مرجع قضایی معرفی شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی