تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

«گریه‌های بی‌اختیار» علیرضا افتخاری برای آبادان

گریه‌های بی‌اختیار با صدای استاد علیرضا افتخاری، آهنگسازی عماد توحیدی، شعری از میلاد عرفان‌پور و تنظیم آرش صفدری تولید شده است. مرکز موسیقی حوزه هنری قطعه موسیقی گریه‌های بی‌اختیار را به همه مردم صبور و داغدیده آبادان تقدیم کرده است.

کد خبر: ۱۳۰۸۵۳
۰۹:۰۰ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۱

«گریه‌های بی‌اختیار» علیرضا افتخاری برای آبادان

دیدارنیوز: قطعه موسیقی «گریه‌های بی‌اختیار» با صدای علیرضا افتخاری و آهنگسازی عماد توحیدی برای ابراز همدردی با هموطنان داغدار آبادان در پی حادثه ریزش ساختمان متروپل منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، گریه‌های بی‌اختیار با صدای استاد علیرضا افتخاری، آهنگسازی عماد توحیدی، شعری از میلاد عرفان‌پور و تنظیم آرش صفدری تولید شده است.

مرکز موسیقی حوزه هنری قطعه موسیقی گریه‌های بی‌اختیار را به همه مردم صبور و داغدیده آبادان تقدیم کرده است.

نخستین سابقه درخشان همکاری افتخاری و توحیدی در آلبوم قلندروار بوده است.

پیش از این نیز قطعه موسیقی همصدا با صدای سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی، ترانه‌ای از زنده یاد افشین یداللهی و آهنگسازی حمیدرضا گلشن برای همصدایی و همراهی با هموطنان داغدار آبادان در پی حادثه ریزش ساختمان متروپل منتشر شد.

بخشی از برج دو قلوی ۱۱ طبقه در دست ساخت متروپل آبادان ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه دوشنبه (دوم خرداد) فروریخت و به خبر یک رسانه‌های کشور تبدیل شد. مصدومان ریزش ساختمان متروپل که به علت رعایت نکردن استحکام سازه و لحاظ نکردن مسایل فنی ساختمان رخ داد، پس از دریافت خدمات پزشکی و درمانی از بیمارستان مرخص شدند و تلاش برای یافتن اجساد احتمالی در بخش فروریخته ساختمان به صورت تمام وقت با حضور فعال گروه‌های امداد و نجات ادامه دارد.

بر اساس اعلام قطعی دانشگاه علوم پزشکی آبادان ۳۸نفر در این حادثه مفقود شدند که تاکنون اجساد ۳۷ نفر از زیر آوار خارج شده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی