تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

دارالاکرام طرح هر ماه یک کتاب را کلید زد!

سازمان نیکوکاریِ مردم نهادِ دارالاکرام، با همکاری نهاد فرهنگی بوکبال، تفاهمنامه همکاری در سامانه‌ معرفی پدیدآورندگان و ابزار تخصصی مدیریت دانش را امضا کردند.

کد خبر: ۱۳۰۸۲۷
۱۰:۳۰ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

دارالاکرام طرح هر ماه یک کتاب را کلید زد!

 

دیدارنیوز: بوکبال با هدف حمایت از حلقه‌های اصلی چرخه‌ی تولید کتاب و ارتقای جایگاه کتاب در زندگی مردم و گسترش کتابخوانی مفید فعالیت می‌کند و در صدد ایجاد ارتباط موثر فرهیختگان جامعه با مخاطبان و نیز میان پدیدآورندگان و ناشرین و خوانندگان است.

این تفاهمنامه در کنار خانه‌ کرامت قرار گرفته تا نهایت همسویی را به شکل عملیاتی در جهت توسعه‌ خدمات و فعالیت‌های فرهنگی داشته باشد. به طوری که با ترویج کتابخوانی و استعدادیابی، پشتیبانی از لازم را صورت دهند.

به موجب این تفاهم‌نامه، بوکبال در برگزاری برنامه‌ها، نشست‌ها، کارگاه‌ها، جشنواره‌ها، تولیدات فرهنگی دانش‌آموزان، معرفی فعالیت‌ها و ارتباط موثر با فرهیختگان و تولید محتوای فاخر دارالاکرام را همراهی خواهد کرد. دارالاکرام نیز در معرفی و تهیه وب‌سایت‌ها و زیرساخت‌های لازم برای بوکبال به منظور برقراری ارتباط موثر با روستاها، تشکیل باشگاه‌های کتابخوانی، بودجه‌ی لازم را برای تهیه کتاب در روستا‌های محروم فراهم خواهد کرد.

همچنین بوکبال متعهد شده است تا با برگزاری پویش‌های فرهنگی استعداد‌های فرهنگی و هنری در روستا‌ها و عشایر شناسایی و معرفی کند و دارالاکرام نیز این افراد بااستعداد را پشتیبانی و بورسیه کند.

دارالاکرام و بوکبال به سبب این تفاهمنامه مجری طرح «هر ماه یک کتاب» خواهند بود. در این طرح این دو نهاد به طور مشترک با ارائه‌ی تخفیف ۶۰ درصدی هر ماه یک کتاب ۵۰ هزار تومانی را با هزینه‌ی ارسال رایگان برای هر یک از ۷ هزار دانش‌آموز بورسیه‌شده دارلاکرام ارسال خواهند کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی