تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

پاپ فرانسیس: گندم نمی‌تواند «سلاح جنگی» باشد

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان با بیان اینکه غلات نمی‌توانند به عنوان یک «سلاح جنگی» مورد استفاده قرار گیرند، خواستار حذف موانع موجود بر سر راه صادرات گندم و غلات تولید شده در اوکراین به دیگر نقاط جهان شد.

کد خبر: ۱۳۰۸۰۸
۱۴:۲۶ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

پاپ فرانسیس: گندم نمی‌تواند «سلاح جنگی» باشد

دیدارنیوز: پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان در سخنانی خواستار حذف موانع موجود بر سر راه صادرات گندم و غلات تولید شده در اوکراین به دیگر نقاط جهان شد.

از دید رهبر کاتولیک‌های جهان غلات نمی‌توانند به عنوان یک «سلاح جنگی» مورد استفاده قرار گیرند. این سخنان در حالی بیان می‌شود که اشغال و یا محاصره بنادر اوکراین در دریای سیاه از سوی ارتش روسیه صادرات گندم و غلات از این کشور به دیگر نقاط جهان را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

این مسئله سبب شده تا برخی کشور‌ها از جمله کشور‌های فقیرتر که وابستگی زیادی به صادرات محصولات اوکراین دارند با کمبود و گرانی غلات و مواد اولیه غذایی روبرو شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی