تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

پاپ فرانسیس: گندم نمی‌تواند «سلاح جنگی» باشد

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان با بیان اینکه غلات نمی‌توانند به عنوان یک «سلاح جنگی» مورد استفاده قرار گیرند، خواستار حذف موانع موجود بر سر راه صادرات گندم و غلات تولید شده در اوکراین به دیگر نقاط جهان شد.

کد خبر: ۱۳۰۸۰۸
۱۴:۲۶ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

پاپ فرانسیس: گندم نمی‌تواند «سلاح جنگی» باشد

دیدارنیوز: پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان در سخنانی خواستار حذف موانع موجود بر سر راه صادرات گندم و غلات تولید شده در اوکراین به دیگر نقاط جهان شد.

از دید رهبر کاتولیک‌های جهان غلات نمی‌توانند به عنوان یک «سلاح جنگی» مورد استفاده قرار گیرند. این سخنان در حالی بیان می‌شود که اشغال و یا محاصره بنادر اوکراین در دریای سیاه از سوی ارتش روسیه صادرات گندم و غلات از این کشور به دیگر نقاط جهان را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

این مسئله سبب شده تا برخی کشور‌ها از جمله کشور‌های فقیرتر که وابستگی زیادی به صادرات محصولات اوکراین دارند با کمبود و گرانی غلات و مواد اولیه غذایی روبرو شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی