تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

فعالیت میادین میوه و تره‌بار در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد

به گفته مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، تمامی میادین و بازار‌های میوه و تره‌بار در روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه (۱۳، ۱۴ و ۱۵ خرداد) از ساعت ۸ تا ۱۳ باز و آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

کد خبر: ۱۳۰۷۶۷
۱۰:۰۹ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

فعالیت میادین میوه و تره‌بار در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد

دیدارنیوز: مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: تمامی میادین و بازار‌های میوه و تره‌بار در روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه (۱۳، ۱۴ و ۱۵ خرداد) از ساعت ۸ تا ۱۳ باز و آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

مصطفی پورنصیری مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با بیان اینکه، خدمت‌رسانی به شهروندان در ایام پیش‌رو مورد تأکید حاکمیت نیز است، اظهار کرد: سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، برای رفاه حال شهروندان و کمک به دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی تمام توان و امکانات خود را به کار می‌گیرد.

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به استقبال روزافزون شهروندان از میادین میوه و تره‌بار، تصریح کرد: مراجعه‌کنندگان به میادین و بازار‌های میوه و تره‌بار می‌توانند با آرامش خاطر، ارزاق و مایحتاج مورد نیاز خود را در روز‌های شنبه و یکشنبه (۱۴ و ۱۵ خرداد) از این مراکز خریداری کنند.

وی گفت: تمامی میادین و بازار‌های میوه و تره بار در روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه (۱۳، ۱۴ و ۱۵ خرداد) از ساعت ۸ تا ۱۳ باز و آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی