تیتر امروز

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!
هشدار وزارت بهداشت درباره بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!

به گفته دبیرکل سازمان بهداشت جهانی ایران وضعیت خوبی در مواجهه با کرونا دارد، اما وزارت بهداشت هشدار داده که در چند روز اخیر آمار ابتلا به کووید ۱۹ بالا رفته است.
گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.

دوره مربیان مهر موسسه تعالی برگزار شد

دوره مربیان مهر، پیشگامان پویایی به همت جوانان داوطلب موسسه مردم نهاد تعالی برگزار شد.

کد خبر: ۱۳۰۷۳۲
۱۶:۴۲ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

 

دوره مربیان مهر موسسه تعالی برگزار شد

 

دیدارنیوز: جوانان داوطلب موسسه مردم نهاد "فراسوی تعالی" با چشم انداز "توانمندسازی اقشار مختلف جامعه در زمینه سلامت روان" از سال ۱۳۸۶ به منظور ایجاد فرصت‌های آموزشی برابر برای اقشار مختلف جامعه، اقدام به برگزاری پروژه‌های مختلف آموزشی کرده اند.

این دوره با هدف کمک به بهبود و ارتقاء سلامت روان مربیان و معلمان مناطق کم برخوردار استان تهران جهت آگاهی و توانمندسازی فردی، خانوادگی، اجتماعی و به منظور تجربه مهر، شادی و ارزشمندی برگزار شد. طراحی این دوره مدت ۵ ماه و با مشاوره اساتید و صاحب نظران از دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی و ستاد علوم شناختی به طول انجامید که ا‌ولین دوره کارگاه‌های آموزشی با رویکرد‌های واقعگرایانه (تئوری انتخاب)، اکت (رویکرد مبتنی بر تعهد و پذیرش) و رویکرد مثبت گرایانه با حضور ۸۰ مربی برگزار شد.

در ادامه، به مدت یک ماه، مربیان به همراه اساتید و حامیان پرورشی موسسه تعالی، مباحث و تکالیف آنلاین را دنبال کرده تا در روز ۲۰ خرداد با مرور و جمع بندی مطالب و بیان تجربیات مربیان، این دوره را به پایان برسانند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی