تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

دوره مربیان مهر موسسه تعالی برگزار شد

دوره مربیان مهر، پیشگامان پویایی به همت جوانان داوطلب موسسه مردم نهاد تعالی برگزار شد.

کد خبر: ۱۳۰۷۳۲
۱۶:۴۲ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

 

دوره مربیان مهر موسسه تعالی برگزار شد

 

دیدارنیوز: جوانان داوطلب موسسه مردم نهاد "فراسوی تعالی" با چشم انداز "توانمندسازی اقشار مختلف جامعه در زمینه سلامت روان" از سال ۱۳۸۶ به منظور ایجاد فرصت‌های آموزشی برابر برای اقشار مختلف جامعه، اقدام به برگزاری پروژه‌های مختلف آموزشی کرده اند.

این دوره با هدف کمک به بهبود و ارتقاء سلامت روان مربیان و معلمان مناطق کم برخوردار استان تهران جهت آگاهی و توانمندسازی فردی، خانوادگی، اجتماعی و به منظور تجربه مهر، شادی و ارزشمندی برگزار شد. طراحی این دوره مدت ۵ ماه و با مشاوره اساتید و صاحب نظران از دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی و ستاد علوم شناختی به طول انجامید که ا‌ولین دوره کارگاه‌های آموزشی با رویکرد‌های واقعگرایانه (تئوری انتخاب)، اکت (رویکرد مبتنی بر تعهد و پذیرش) و رویکرد مثبت گرایانه با حضور ۸۰ مربی برگزار شد.

در ادامه، به مدت یک ماه، مربیان به همراه اساتید و حامیان پرورشی موسسه تعالی، مباحث و تکالیف آنلاین را دنبال کرده تا در روز ۲۰ خرداد با مرور و جمع بندی مطالب و بیان تجربیات مربیان، این دوره را به پایان برسانند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی