تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

تکلیف حجاجی که واکسن ایرانی زدند؛ دو دوز هم واکسن مورد تایید عربستان بزنید!

کمال حیدری، معاون بهداشت وزارت بهداشت درباره تأیید واکسن‌های ایرانی کرونا برای اعزام حجاج، گفت: اگر کسی سه دوز واکسن ایرانی زده باشد باید دو دوز دیگر واکسن مورد تأیید عربستان را تزریق کند.

کد خبر: ۱۳۰۷۱۳
۱۳:۲۳ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تکلیف حجاجی که واکسن ایرانی زدند چه می‌شود؟

دیدارنیوز: معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به این که ایران در حال رایزنی برای تأیید واکسن‌های ایرانی کرونا برای اعزام حجاج است، گفت‌:‌ اگر کسی سه دوز واکسن ایرانی زده باشد باید دو دوز دیگر واکسن مورد تأیید عربستان را تزریق کند.

کمال حیدری، درباره واکسن کرونای حجاج اظهار داشت: کشور ما در حال رایزنی برای تأیید واکسن‌های ایرانی کرونا است و منتظر نتایج گفتگو‌ها برای تأیید واکسن‌های ایرانی کرونا برای اعزام حجاج هستیم و اگر کشور عربستان واکسن‌های ایرانی کرونا را نپذیرد حجاج مجبور به تزریق همان واکسن‌های خارجی موردتأیید عربستان هستند.

وی در پاسخ به این سؤال که "اگر یک نفر سه دوز واکسن ایرانی زده باشد؛ آیا مجبور است دو دوز دیگر نیز واکسن خارجی مورد تأیید عربستان بزند؟ " گفت: بله، فاصله بین دو دوز واکسن خارجی نیز باید طبق پروتکل رعایت شود و در غیر این صورت از اعزام فرد ممانعت می‌شود، زیرا کد واکسن بین‌المللی است و نمی‌توان آن را تغییر داد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی