تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟
یک خبرنگار اروگوئه‌ای ادعا کرد

دیدار ایران با اروگوئه؛ شنبه ۲۱ خرداد در سنتناریو

یک خبرنگار اروگوئه‌ای اعلام کرد که بر اساس اطلاعات فدراسیون فوتبال اروگوئه، این دیدار دوستانه قرار است شنبه ۲۱ خرداد ساعت ۱۷:۰۰ به وقت محلی در ورزشگاه ۶۰ هزار نفری سنتناریو برگزار شود.

کد خبر: ۱۳۰۶۹۰
۱۰:۳۷ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

دیدار ایران با اروگوئه؛ شنبه ۲۱ خرداد در سنتناریو

دیدارنیوز: یک خبرنگار اروگوئه‌ای زمان و محل برگزاری دیدار دوستانه اروگوئه و ایران را اعلام کرد.

سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان تیم‌ملی فوتبال ایران باید در اولین دیدار دوستانه خود بعد از راه یابی به جام جهانی برابر تیم ملی اروگوئه قرار گیرد. یک خبرنگار اروگوئه‌ای اعلام کرد که بر اساس اطلاعات فدراسیون فوتبال اروگوئه، این دیدار قرار است شنبه ۲۱ خرداد ساعت ۱۷:۰۰ به وقت محلی در ورزشگاه ۶۰ هزار نفری سنتناریو برگزار شود.

اروگوئه در جام جهانی قطر با تیم‌های غنا، کره جنوبی و پرتغال هم‌گروه شده است.

تیم ملی فوتبال اروگوئه قبل از دیدار با ایران در دو دیدار دوستانه برابر مکزیک و آمریکا قرار خواهد گرفت. هنوز مشخص نیست که تیم ملی ایران در این پنجره فیفا دی غیر از بازی با اروگوئه با چه تیم‌های ملی دیگر روبرو خواهد شد.

اکثر تیم‌ها در خرداد ماه ۳ یا ۴ بازی دوستانه برگزار خواهند کرد و تنها یک دیدار از سوی تیم ملی ایران تا این زمان قطعی شده است و انتظار می‌رود به منظور آمادگی بیشتر ملی پوشان در فاصله چند ماه تا شروع جام جهانی، چند دیدار دوستانه دیگر نیز قطعی شود.

تیم ملی فوتبال اروگوئه ملقب به La Celeste به معنای "آسمان آبی" توانست جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به دست بیاورد. اولین میزبان جام جهانی در حالی به قطر می‌رود که یکی از زهردارترین خط حمله‌ها را بین تیم‌های حاضر در این بازی‌ها دارد. حضور لوییس سوارس و ادینسون کاوانی در کنار هم باعث ترس هر دفاعی می‌شود. البته باید داروین نونز مهاجم بنفیکا را نیز به این جمع اضافه کرد.

اروگوئه در جام جهانی ۲۰۱۸ توانست با برتری برابر پرتغال در یک‌هشتم نهایی به جمع هشت تیم برتر راه یابد، ولی در یک چهارم نهایی با دو گل به فرانسه باخت و حذف شد.

اروگوئه با هدایت اسکار تابارس به عنوان چهارمی جام جهانی رسید. این اتفاق در سال ۲۰۱۰ در آفریقای جنوبی رخ داد. او همچنین در کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۱ اروگوئه را قهرمان کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی