تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

تصادف خونین راننده «ال ۹۰» پس از غیرفعال کردن ایربگ

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، با اشاره به اقدام خطرناک راننده L۹۰ در غیر فعالسازی عملکرد ایربگ خودرو، گفت: کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ با حضور در محل حادثه و بررسی دقیق علت تصادف، به غیر فعال کردن ایربگ خودرو توسط راننده L۹۰ پی برده و در گزارش خود نیز به این موضوع اشاره کردند.

کد خبر: ۱۳۰۶۸۴
۰۹:۵۰ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تصادف خونین راننده «ال ۹۰» پس از غیرفعال کردن ایربگ

دیدارنیوز: راننده خودروی L ۹۰ که ایربگ خودروی خود را غیرفعال کرده بود، پس از تصادف با کامیون به شدت مصدوم شد.

ساعت ۷:۱۵ صبح روز گذشته وقوع یک فقره تصادف شدید بین سواری L۹۰ و کامیون در حال حرکت، در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همدانی قبل از پژوهش، به پلیس ۱۱۰ اعلام و گزارش اولیه حکایت از این داشت که سواری L۹۰ به علت عدم توجه به جلو با کامیون برخورد کرده و در لاین یک متوقف شده است.

تصادف خونین راننده «ال ۹۰» پس از غیرفعال کردن ایربگ

با حضور تیم کارشناسی پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه، ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن‌سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، سواری L۹۰ با کمک جرثقیل از موقعیت خارج شد و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند.

راننده L۹۰ در این حادثه به شدت مصدوم و با حضور نیرو‌های اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ علی همه‌خانی؛ معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام این خبر و با اشاره به اقدام خطرناک راننده L۹۰ در غیر فعالسازی عملکرد ایربگ خودرو، گفت: کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ با حضور در محل حادثه و بررسی دقیق علت تصادف، به غیر فعال کردن ایربگ خودرو توسط راننده L۹۰ پی برده و در گزارش خود نیز به این موضوع اشاره کردند.

وی از رانندگان خواست به هیچ عنوان دست به این اقدام خطرناک نزنند و هیچگاه ایربگ خودروی خود را به دلیل مسائل اقتصادی غیر فعال نکنند چرا که در صورت فعال بودن ایربگ خودروی L۹۰، آسیب بسیار کمتری به راننده آن می‌رسید.

تصادف خونین راننده «ال ۹۰» پس از غیرفعال کردن ایربگ

این مقام انتظامی از رانندگان خواست حین حرکت تمام حواس خود را به رانندگی معطوف دارند و از انجام هرگونه اقدام و حرکتی که باعث حواس‌پرتی می‌شود، جداً خودداری کنند تا در مواقع لازم بتوانند عکس‌العمل مناسب از خود نشان دهند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی