تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

هواشناسی ایران؛ هشدار آبگرفتگی و برخورد صاعقه

سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه فعالیت سامانه بارشی در برخی استان‌ها طی امروز و فردا نسبت به آب‌گرفتگی، برخورد صاعقه و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد. روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه هفته آینده در برخی مناطق شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز رگبار پراکنده همراه با وزش باد شدید و رعدوبرق پیش‌بینی شده است.

کد خبر: ۱۳۰۶۷۰
۰۸:۴۴ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

هواشناسی ایران؛ هشدار آبگرفتگی و برخورد صاعقه

دیدارنیوز: سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه فعالیت سامانه بارشی در برخی استان‌ها طی امروز و فردا نسبت به آب‌گرفتگی، برخورد صاعقه و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد.

مطابق تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا به‌ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ارتفاعات و دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز، سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده است.

روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه هفته آینده در برخی مناطق شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز رگبار پراکنده همراه با وزش باد شدید و رعدوبرق پیش‌بینی شده است.

دمای هوا اوایل هفته آینده در اکثر مناطق کشور افزایش می‌یابد. از چهارشنبه تا اوایل هفته آینده نیز با توجه به استقرار توده هوای گرم همراه با جریانات مرطوب جنوبی، هوای خوزستان به‌ویژه در بخش‌های جنوبی به نسبت شرجی می‌شود.

توصیف سامانه: ادامه فعالیت سامانه بارشی در عرض‌های بالاتر و رشد ابر‌های همرفتی در جنوب‌شرق کشور

نوع مخاطره: رگبار باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و احتمال ریزش تگرگ در مناطق مستعد

منطقه اثر:

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۰: شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، ارتفاعات و دامنه جنوب سیستان و بلوچستان.

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۱: آذربایجان شرقی و نیمه شمالی آذربایجان غربی.

اثر مخاطره: اختلال تردد در جاده‌های بین شهری، احتمال برخورد صاعقه، احتمال آب‌گرفتگی معابر بطور محلی، احتمال آسیب به سازه‌های موقت و شکستن نهال‌ها و درختان فرسوده.

توصیه: عدم اتراق در کنار رودخانه‌ها، احتیاط در تردد از حاشیه مسیل‌ها، احتیاط در فعالیت‌های کوهنوردی و جابجایی عشایر کوچ‌رو، احتیاط در چرای دام و استحکام سازه‌های موقت مانند تابلو‌های تبلیغاتی و غیره.

توصیف سامانه: افزایش وزش باد

نوع مخاطره: افزایش ارتفاع موج در نواحی ساحلی از ۱ تا ۱.۵ متر و در نواحی فراساحلی ۱.۵ تا ۲ متر

منطقه اثر:

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۰: نواحی شرقی دریای عمان

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۱: مناطق شرقی و مرکزی دریای عمان

اثر مخاطره: احتمال غرق شدن شناگران، احتمال پاره شدن تور‌های صیادی و آسیب به قفس ها، احتمال خسارت به تاسیسات دریایی و احتمال خسارت به قایق‌های صیادی و شناور‌های کوچک.

توصیه: محدودیت در فعالیت‌های تفریحی، شنا و تردد با شناور‌های سبک بویژه در فراساحل، تمهیدات لازم جهت تردد ایمن با شناور‌های نیمه سنگین، محدود کردن فعالیت‌های پشتیبانی صنایع به ویژه در فراساحل.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی