تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
اگر آنجا هیچ چیز نداشت ..

شما چرا جلوتر از همه عازم سفر به «کانادا» بودید؟

شما که شان بالایی در فدراسیون فوتبال دارید چرا می‌خواستید عازم کانادا شوید؟ تیم ملی در این سفر به جنابعالی چه نیازی داشت آقای رضاییان؟ مگر در سفر قبلی به کره جنوبی، کار خاص و مفیدی برای تیم ملی انجام دادید که این بار هم عازم سفر بودید؟

کد خبر: ۱۳۰۶۵۳
۱۵:۵۲ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

دیدارنیوز: اعضای هیئت رئیسه نباید مانند خیلی‌ها که عشق سفر هستند برای مسافرت‌های خارجی تیم ملی کشور صف بکشند.

بهرام رضاییان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که ۱۳ نفر از اعضای فدراسیون قرار بود به کانادا بروند، گفت: تعداد از آن سقف یک مقدار کمتر بود و شکی در آن نیست، این در شأن مسئولان فدراسیون نیست که بگوییم به خاطر ویزا به کانادا می‌رود. کانادا مگر چه چیزی برای ما دارد؟ اصلا چه کسانی قرار بود بروند؟ آیا در شأن این نفرات است که برای دریافت ویزا بروند، اجازه دهید کسانی که خدمت می‌کنند سرخورده نشوند. اصلا این طور نبوده، چون کسی دنبال ویزای کانادا نیست.

یکی از دلایل طرح سوالاتی از این دست، بالا بودن شان مدیران عالی رتبه فدراسیون فوتبال است. شان و شخصیتی که باید توسط اعضای آن حفظ شود. حرمت امامزاده به متولی آن است؛ این را که لابد می‌دانید!

اعضای هیئت رئیسه نباید مانند خیلی‌ها که عشق سفر هستند برای مسافرت‌های خارجی تیم ملی کشور صف بکشند. این چیزهاست که در شان مدیران ما نیست.

راستی، شما که شان بالایی در فدراسیون فوتبال دارید چرا می‌خواستید عازم کانادا شوید؟ تیم ملی در این سفر به جنابعالی چه نیازی داشت آقای رضاییان؟ مگر در سفر قبلی به کره جنوبی، کار خاص و مفیدی برای تیم ملی انجام دادید که این بار هم عازم سفر بودید؟

به نظر می‌رسد قبل از برکناری عزیزی خادم که اشتباهی وارد فوتبال شد، بسیاری از اعضای همین رئیسه باید از سمت خود کنار می‌رفتند یا عزل می‌شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی