تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

نوزاد پیداشده در نازی‌آباد هپاتیت و ایدز ندارد؛ درمان آسیب پا و ریه

نوزادی که چند روز پیش در سطل زباله محله نازی آباد تهران پیدا شد، هپاتیت و ایدز ندارد اما از ناحیه لوب چپ ریه و پای راست دچار عفونت شده و مراحل درمان او در حال انجام است.

کد خبر: ۱۳۰۶۴۳
۱۴:۵۱ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

نوزاد پیداشده در نازی‌آباد هپاتیت و ایدز ندارد؛ درمان آسیب پا و ریه

دیدارنیوز: جواب آزمایش‌های نوزاد پیدا شده در محله نازی‌آباد در خصوص ابتلا بیماری‌هایی مانند هپاتیت و ایدز منفی است؛ اما متأسفانه این نوزاد دچار عفونت ریه و آسیب پا شده است.

دادسرای ناحیه ۱۶ تهران از دستور دادستانی تهران مبنی بر نظارت بر روند درمان و مراقبت از نوزاد رها شده در محله نازی‌آباد تهران خبر داد.

حسب اعلام کادر بیمارستان محل درمان این نوزاد، پاسخ کلیه آزمایش‌های لازم از جمله هپاتیت و ایدز و ... از نوزاد رها شده در سطل زباله، منفی است؛ با این حال این نوزاد در لوب چپ ریه و پای راست دچار عفونت و آسیب شده و مراحل درمانی او در حال انجام است.

گفتنی است؛ این نوزاد هفته گذشته در محله نازی‌آباد پیدا شد و دستورات لازم به مرجع انتظامی برای مراقبت از طفل، حفظ امنیت محل و نیز شناسایی پدر و مادر یا فرد رهاکننده نوزاد صادر شده است.

طبق اعلام دادستانی تهران، حال عمومی نوزاد در حال حاضر خوب گزارش شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی