تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

نجات ۳ نفر از غرق‌شدگی در محدوده پل خواجو

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، سه نفر از غرق‌شدن در محدوده پل خواجو رودخانه زاینده‌رود، نجات پیدا کردند. هر سه نفر سالم از آب خارج شدند و حال هر سه نفر خوب گزارش شده است.

کد خبر: ۱۳۰۶۲۴
۱۲:۲۰ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

نجات ۳ نفر از غرق‌شدگی در محدوده پل خواجو

دیدارنیوز: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات سه نفر از غرق‌شدن در محدوده پل خواجو رودخانه زاینده‌رود، خبر داد.

فرهاد کاوه‌آهنگران در این خصوص اظهار داشت: در ساعت ۱۳:۱۵ روز گذشته حادثه سقوط سه شهروند به رودخانه زاینده‌رود، به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، گزارش شد.

وی ادامه داد: این سه تن در محدوده پل خواجو به داخل رودخانه زاینده رود سقوط کردند که سرعت عمل اکیپ غواص آتش نشانی اصفهان از ایستگاه شماره ۵ باعث نجات سه نفر از امدادخواهان شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه چنانچه لحظاتی دیرتر اقدام می‌شد احتمال غرق شدن افراد وجود داشت، بیان کرد: هر سه نفر سالم از آب خارج شدند و حال هر سه نفر خوب گزارش شده است.

وی تصریح کرد: نزدیک به دو ماه پیش در همین مکان نوجوان ۱۵ ساله دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد. خوشبختانه برخلاف مورد قبلی اینبار با تماس به موقع ناظرین با سامانه ۱۲۵ بدون فوت وقت آتش نشانان در محل حادثه حاضر شدند و در واپسین لحظات افراد گرفتار را نجات دادند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی