تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

امتیاز ۷۰، منتظر فرهاد

باید دید استقلال با چه ترکیبی به مصاف حریف جنوبی خود می‌رود و آیا به هدف اصلی‌اش که ۷۰ امتیازی شدن در فصل جاری است خواهد رسید یا نه.

کد خبر: ۱۳۰۶۲۳
۱۲:۱۶ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

امتیاز ۷۰، منتظر فرهاد

دیدارنیوز: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، تیم استقلال از ساعت ۱۹ امشب در ورزشگاه آزادی به میدان می‌رود تا هم آخرین بازی فصلش را مقابل نفت مسجدسلیمان برگزار کند و هم با برپایی جشن باشکوه قهرمانی، جام قهرمانی این فصل را به ویترین افتخاراتش بیفزاید.

با توجه به حضور بازیکنان ملی‌پوش در اردوی تیم‌ملی و اینکه از استقلال نیز ۵ بازیکن در این اردو حضور دارند، ترکیب آبی‌ها در آخرین بازی کمی دستخوش تغییرات شده است.

بعد از کش‌وقوس‌های فراوان بین کادر فنی استقلال و سرمربی تیم‌ملی نهایتا قرار شد امشب هر ۵ ملی‌پوش آبی‌ها در جشن قهرمانی حاضر باشند، اما فقط ۲ نفر از آن‌ها برای مسابقه در اختیار فرهاد مجیدی قرار بگیرند.

با این اوصاف باید دید استقلال با چه ترکیبی به مصاف حریف می‌رود و آیا به هدف اصلی‌اش که ۷۰ امتیازی شدن در فصل جاری است خواهد رسید یا نه.

استقلال به‌دنبال شکستن رکورد امتیازات و قهرمانی بدون باخت است، ضمن اینکه رکورد بهترین خط دفاعی طی یک فصل هم کاملا در دسترس این تیم است، مگر آنکه ۳ گل از نفت مسجدسلیمان دریافت کند!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی