تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟

استقلال با تمام ملی‌پوشان برابر نفت؛ خبری از حضور در اردوی تیم‌ملی نیست

از اردوی استقلال خبر می‌رسد که فرهاد مجیدی به بازیکنان ملی پوش خود اعلام کرده است که آن‌ها در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان به میدان می‌روند و خبری از اضافه شدن آن‌ها به اردوی تیم ملی نیست.

کد خبر: ۱۳۰۶۱۴
۱۱:۱۱ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

استقلال با تمام ملی‌پوشان برابر نفت؛ خبری از حضور اردوی تیم ملی نیست

دیدارنیوز: از اردوی آبی‌ها خبر می‌رسد که فرهاد مجیدی به هر ۵ بازیکن ملی پوش خود بازی می‌دهد.

بحث حضور ملی پوشان استقلالی در آخرین دیدار این تیم برابر نفت مسجدسلیمان، به سوژه‌ای برای جدل میان مدیران آبی پوشان و فدراسیون فوتبال تبدیل شد. جایی که پاینده مدیر روابط عمومی فدراسیون صبح روز گذشته از مخالفت اسکوچیچ با حضور بازیکنان استقلال در دیدار امروز خبر داد.

ظهر دیروز همچنین محمد جماعت مدیررسانه‌ای تیم ملی نیز با ارسال توییتی اعلام کرد که ملی پوشان در فیفا دی باید به اردوی تیم ملی اضافه شده و امکان انجام بازی برای تیم‌های باشگاهی خود را ندارند. صحبت‌هایی که با واکنش محمد مومنی عضو هیئت مدیره استقلال همراه شد و او اعلام کرد که طبق قانون و به دلیل داشتن ۵ بازیکن ملی پوش، بازی استقلال نباید برگزار شود.

اما اکنون از اردوی استقلال خبر می‌رسد که فرهاد مجیدی به بازیکنان ملی پوش خود اعلام کرده است که آن‌ها در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان به میدان می‌روند و خبری از اضافه شدن آن‌ها به اردوی تیم ملی نیست.

از آنجایی که امروز آغاز فیفا دی بوده و بازیکنان می‌بایست در اختیار تیم ملی باشند، باید دید که این تصمیم مجیدی با کادرفنی تیم ملی و در رأس آن‌ها دراگان اسکوچیچ هماهنگ شده است یا خیر.

در غیر اینصورت، بازی دادن به ملی پوشان استقلالی ممکن است با واکنش‌هایی نیز روبرو شود، هر چند که باید پذیرفت طبق قوانین موجود این بازیکنان یا باید برای آبی پوشان به میدان بروند یا در غیر اینصورت دیدار استقلال و نفت MIS باید به روز دیگری موکول می‌شد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی