تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

هزینه حضور تیم‌ملی والیبال در لیگ ملت‌ها؛ ۶ میلیارد تومان

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال گفت: برای اعزام تیم ملی به لیگ ملت‌ها و سفر‌های این تیم ۶ میلیارد تومان هزینه شده است. این نکته را نیز باید بگویم که هزینه بلیت هر نفر در اعزام به لیگ ملت‌ها ۱۰۰ میلیون تومان شده است.

کد خبر: ۱۳۰۶۱۱
۱۰:۵۲ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

هزینه حضور تیم‌ملی والیبال در لیگ ملت‌ها؛ ۶ میلیارد تومان

دیدارنیوز: تیم ملی والیبال با هزینه ۶ میلیاردی در رقابت‌های لیگ ملت‌ها شرکت خواهد کرد.

رقابت‌های والیبال لیگ ملت‌ها در سال ۲۰۲۲ قرار است از روز چهارشنبه ۱۸ خرداد آغاز می‌شود و تیم ملی کشورمان نیز در این رویداد شرکت خواهد کرد.

ملی‌پوشان والیبال ایران برای برگزاری دو دیداری تدارکاتی هم‌اکنون در صربستان حضور دارند و پس از آن راهی کشور‌های برزیل، بلغارستان و لهستان می‌شوند تا با حریفان خود رقابت کنند.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال روز گذشته و در مراسم تجلیل از چهره‌های ماندگار ورزش ایران، با اشاره به افزایش هزینه‌های ورزش نسبت به گذشته گفت: قبلاً بودجه ورزش ایران یک میلیارد تومان بود، اما حالا می‌بینیم که برای اعزام تیم ملی به لیگ ملت‌ها و سفر‌های این تیم ۶ میلیارد تومان هزینه شده است. این نکته را نیز باید بگویم که هزینه بلیت هر نفر در اعزام به لیگ ملت‌ها ۱۰۰ میلیون تومان شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی