تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

خبر کاهش ساعات کاری ادارات در استان تهران رد شد

با اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، خبر منتشره مبنی بر کاهش درخواست ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی در استان تهران تکذیب شد.

کد خبر: ۱۳۰۵۸۸
۰۷:۵۸ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

خبر کاهش ساعات کاری ادارات در استان تهران رد شد

دیدارنیوز: اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای خبر منتشره مبنی بر کاهش درخواست ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی در استان تهران را تکذیب کرد.

در اطلاعیه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران آمده است: «بدینوسیله به اطلاع تمامی شهروندان شریف و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان تهران می‌رساند، خبر منتشره در برخی خبرگزاری‌ها و همچنین فضای مجازی در خصوص ابلاغ دستور استاندار تهران مبنی بر کاهش ساعات کاری ادارات استان با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی به هیچ وجه صحت نداشته و این درخواست در مرحله بررسی کارشناسی است و در صورت ابلاغ این دستور قطعا این موضوع از طریق خبرگزاری‌های رسمی به اطلاع عموم شهروندان استان تهران خواهد رسید.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی