تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

خبر کاهش ساعات کاری ادارات در استان تهران رد شد

با اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، خبر منتشره مبنی بر کاهش درخواست ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی در استان تهران تکذیب شد.

کد خبر: ۱۳۰۵۸۸
۰۷:۵۸ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

خبر کاهش ساعات کاری ادارات در استان تهران رد شد

دیدارنیوز: اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای خبر منتشره مبنی بر کاهش درخواست ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی در استان تهران را تکذیب کرد.

در اطلاعیه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران آمده است: «بدینوسیله به اطلاع تمامی شهروندان شریف و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان تهران می‌رساند، خبر منتشره در برخی خبرگزاری‌ها و همچنین فضای مجازی در خصوص ابلاغ دستور استاندار تهران مبنی بر کاهش ساعات کاری ادارات استان با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی به هیچ وجه صحت نداشته و این درخواست در مرحله بررسی کارشناسی است و در صورت ابلاغ این دستور قطعا این موضوع از طریق خبرگزاری‌های رسمی به اطلاع عموم شهروندان استان تهران خواهد رسید.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی