تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

بازار سکه؛ طرح امامی ۵۰ هزار تومان ارزان شد

سکه امامی تا این لحظه ١۴ میلیون و ۶۴۹ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه روز معاملاتی گذشته با قیمت ١۴ میلیون و ۷۰۲ هزارتومان معامله می‌شد که کاهش قیمتی در حدود ۵۰ هزار تومان را نشان می‌دهد.

کد خبر: ۱۳۰۵۴۸
۱۲:۵۴ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

بازار سکه؛ طرح امامی ۵۰ هزار تومان ارزان شد

دیدارنیوز: بازار طلا و سکه در صبح دومین روز معاملاتی هفته، کاهش قیمت سکه امامی و نیم سکه را تجربه کرد. این در حالی است که ربع سکه و سکه گرمی در این بازار بدون تغییر قیمت باقی ماندند.

در شرایطی که بازار اونس جهانی تعطیل است و در آخرین لحظات با نرخ ١٨۵٣ دلار و ٩٩ ثبت شده، بازار طلا تحت تاثیر شرایط موجود، کاهش قیمت سکه را تجربه می‌کند. به‌طوریکه قیمت سکه امامی و نیم سکه به ترتیب ۵۰ و ۲۰ هزار تومان کاهش یافته است.

به این ترتیب سکه امامی تا این لحظه ١۴ میلیون و ۶۴۹ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه روز معاملاتی گذشته با قیمت ١۴ میلیون و ۷۰۲ هزارتومان معامله می‌شد که کاهش قیمتی در حدود ۵۰ هزار تومان را نشان می‌دهد.

همچنین نیم سکه در این ساعت از معاملات با قیمت ٨ میلیون و ۹۵ هزار تومان معامله می‌شود و نسبت به قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ۸ میلیون و ۱۱۵ هزار تومان کاهش قیمتی نزدیک به ۲۰ هزار تومان داشته است.

ربع سکه با قیمت ۵ میلیون و ١۵٢ هزارتومان و هر سکه گرمی نیز معادل ۲ میلیون و ۹۵۲ هزار تومان ثبت شده‌اند که تا این لحظه از معاملات، تغییر قیمتی را نسبت به روز گذشته تجربه نکرده‌اند.

حباب سکه چقدر است؟
به این ترتیب هر سکه امامی یک میلیون و ۳۶۵ هزارتومان، نیم سکه، یک میلیون و ۴۴۱ هزار تومان، ربع سکه، یک میلیون و ۸۲۳ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ۳۱۲ هزار تومان حباب دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی