تیتر امروز

غول‌ها از خواب بیدار شدند
یک هفته با نقل و انتقالات فوتبال ایران

غول‌ها از خواب بیدار شدند

در هفته گذشته تغییر و تحولات زیادی در فضای فوتبال باشگاهی کشور به وجود آمد و مربیان و بازیکن‌ها بسیاری در لیست نقل و انتقالات قرار گرفتند.

اعتراف عامل حادثه خیابان طالقانی به قتل ۴ نفر؛ از کشتن دو نگهبان پشیمانم

ضارب دستگیر شده حادثه خیابان طالقانی به قتل چهار نفر در شهریار و مجروح کردن چهار مامور پلیس تهران اعتراف کرد. این فرد گفت: از اینکه دو نگهبان بی‌گناه را کشتم پشیمانم، اما از اینکه دو مرد دیگر را که با آن‌ها در کار خرید و فروش زمین و باغ کار می‌کردم پشیمان نیستم.

کد خبر: ۱۳۰۵۱۸
۰۹:۵۷ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

عامل حادثه خیابان طالقانی به قتل ۴ نفر اعتراف کرد

دیدارنیوز: ضارب دستگیر شده حادثه خیابان طالقانی به قتل چهار نفر در شهریار و مجروح کردن چهار مامور پلیس تهران اعتراف کرد و گفت: به دلیل شناسایی از سوی پلیس تیراندازی کردم.

این فرد پس از دستگیری گفت: از ۱۸ سالگی از قربانیان جنایت کینه به دل داشتم و با آن‌ها اختلاف ملکی داشتم تا اینکه از دو یا سه سال قبل بود که تصمیم به قتل آن‌ها گرفتم.

وی افزود: از اینکه دو نگهبان بی‌گناه را کشتم پشیمانم، اما از اینکه دو مرد دیگر را که با آن‌ها در کار خرید و فروش زمین و باغ کار می‌کردم پشیمان نیستم و خود آن‌ها باعث شدند تا من بخاطر اختلاف ملکی که با آن‌ها داشتم دست به این کار بزنم.

این فرد درباره تیراندازی به سمت پلیس گفت: احساس کردم که از سوی پلیس شناسایی شدم و در یک لحظه تصمیم گرفتم تیراندازی کنم.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت گفت: روز گذشته جنایتی در روستای بالابان در شهریار اتفاق افتاد و فردی اقدام به شلیک به ۶ نفر از نگهبانان کرد که در نتیجه چهار نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.

وی ادامه داد: با اقدامات ویژه برای شناسایی قاتل از روز گذشته اقدامات لازم انجام و قاتل متواری و در جای دیگری مخفی شده بود و امروز در یک درگیری با ماموران پلیس در خیابان طالقانی شلیک کرد.

با اشاره به اینکه در این حادثه چهار نفر مجروح شده‌اند افزود: با رشادت و پایمردی ۲ نفر از همکاران ما، فرد مسلح دستگیر شد و با بررسی‌های مشخص شده که این فرد آن قاتل روز گذشته است و امروز هم قصد داشته به افراد دیگری صدمه بزند.

به گفته رحیمی، متهم ۲۴ ساله است و تیر‌هایی که در این حادثه شلیک شده با تیر‌هایی که روز گذشته در شهریار شلیک شده مطابقت دارد همچنین باید توجه ویژه‌ای برای برخورد با استفاده کنندگان سلاح صورت گیرد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه انگیزه این فرد از درگیری با نگهبانان به دلیل اختلاف مالی بوده افزود: موضوع امنیتی مطرح نیست و صرفا اختلافات مالی بوده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی