تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
کد خبر: ۱۳۰۴۲

گزارش تصویری: بازدید رئیس فیفا از امکانات قطر برای جام جهانی ٢٠٢٢

۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) به قطر سفر کرد و از نزدیک پیشرفت این کشور برای میزبانی جام جهانی را نظاره کرد.جیانی اینفانتینو در این سفر ورزشگاه ۴۰ هزار نفری ابکره را از نزدیک مورد بازدید قرار داد. همچنین با هلی‌کوپتر به ورزشگاه دیگری رفت و از متروی جدید دوحه نیز بازدید به عمل آورد.وی درباره شرایط قطر برای جام جهانی گفت: امکانات قطر برای میزبانی جام جهانی بسیار من را تحت تاثیر قرار داد. فکر نمی‌کردم قطر تا این حد آماده باشد. پیشرفت خیلی خوبی حاصل شده است و من فکر می‌کنم قطری‌ها جام جهانی را به خوبی درک می‌کنند. این میزبانی نه تنها برای قطر بلکه برای تمام منطقه اهمیت دارد. این جام جهانی فرصت خوبی است که به جهان نشان داده شود که این منطقه از چه شرایط خوبی برخوردار است. خیلی از مردم جهان به این جا خواهند آمد و با فرهنگ جدیدی آشنا خواهند شد.اینفانتینو اظهار کرد: تا الان جام جهانی روسیه، بهترین جام جهانی بوده است و من مطمئن هستم که جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از روسیه همه بهتر خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: