تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

تایید صلاحیت علی مرادی در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری

فدراسیون جهانی وزنه‌برداری اسامی نفرات تأییدشده برای شرکت در انتخابات این فدراسیون را اعلام کرد که در بین آن‌ها نام علی مرادی نیز دیده می‌شود.

کد خبر: ۱۳۰۳۵۱
۱۲:۲۱ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

تایید صلاحیت علی مرادی در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری

دیدارنیوز: فدراسیون جهانی وزنه‌برداری اسامی نفرات تأییدشده برای شرکت در انتخابات این فدراسیون را اعلام کرد که در بین آن‌ها نام رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان نیز دیده می‌شود.

ثبت‌نام از کاندیدا‌های شرکت در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری در حالی انجام شد که برخلاف دفعات گذشته، این بار ایران در سه بخش اقدام به ثبت‌نام کرد.

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در انتخابات ریاست، دبیرکلی، نایب رئیسی و هیئت رئیسه کاندیدا شد که در همه آن‌ها صلاحیتش مورد تأیید قرار گرفت.

محسن بیرانوند دبیر این فدراسیون نیز برای کمیته مربیان که در دوره قبلی نیز در آن عضویت داشت، کاندیدا شد و تأییدیه گرفت. همچنین سیدعلیرضا قریشی برای عضویت در کمیته فنی ثبت‌نام کرد که او نیز تأییدیه لازم را دریافت کرد.

به این ترتیب داود باقری که در ثبت‌نام‌های قبلی حضور داشت و این بار به دلیل اختلاف با رئیس فدراسیون، از سمت ریاست کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری کنار گذاشته شد، نامش در بین ثبت‌نامی‌ها نبود تا یک کرسی بین‌المللی ایران از دست برود.

داود باقری پیش از این عضو کمیته پزشکی IWF بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی