تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

انتخاب اعضای هیات رئیسه در دستورکار مجلس

در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس، انتخاب اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه سوم، در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

کد خبر: ۱۳۰۳۱۲
۰۸:۱۶ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

انتخاب اعضای هیات رئیسه در دستورکار مجلس

دیدارنیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز اعضای هیات رئیسه مجلس را برای سومین سال فعالیت دوره یازدهم تعیین می‌کنند.

جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.

انتخاب اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه سوم، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد آخرین وضعیت پرداخت مبلغ یک میلیارد یورو از محل صندوق توسعه ملی برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا و نحوه توزیع منابع اختصاص یافته از این محل و گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد استنکاف دستگاه‌های اجرایی متولی قانون هوای پاک در دستور کار مجلس قرار دارد.

گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت ورزش و جوانان در مورد عملکرد فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران، گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت جهاد کشاورزی در مورد عملکرد سازمان حفظ نباتات، طرح دوفوریتی اصلاح جدول۴-۲۴ محرومیت‌زدایی و طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور از دیگر موارد کاری مجلس است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی