تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

انتخاب اعضای هیات رئیسه در دستورکار مجلس

در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس، انتخاب اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه سوم، در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

کد خبر: ۱۳۰۳۱۲
۰۸:۱۶ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

انتخاب اعضای هیات رئیسه در دستورکار مجلس

دیدارنیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز اعضای هیات رئیسه مجلس را برای سومین سال فعالیت دوره یازدهم تعیین می‌کنند.

جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.

انتخاب اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه سوم، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد آخرین وضعیت پرداخت مبلغ یک میلیارد یورو از محل صندوق توسعه ملی برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا و نحوه توزیع منابع اختصاص یافته از این محل و گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد استنکاف دستگاه‌های اجرایی متولی قانون هوای پاک در دستور کار مجلس قرار دارد.

گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت ورزش و جوانان در مورد عملکرد فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران، گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت جهاد کشاورزی در مورد عملکرد سازمان حفظ نباتات، طرح دوفوریتی اصلاح جدول۴-۲۴ محرومیت‌زدایی و طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور از دیگر موارد کاری مجلس است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی