تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟

دستکش طلایی به حسینی رسید؛ یک استقلالی در تعقیب بیرانوند

حسین حسینی با کلین‌شیت مقابل مس رفسنجان، شمار کلین‌شیت‌های خود را به عدد ۱۶ رساند تا صاحب عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ شود و جایزه دستکش طلایی به دروازه‌بان شماره یک استقلال تعلق گیرد.

کد خبر: ۱۳۰۳۰۹
۰۷:۵۶ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

دستکش طلایی به حسینی رسید؛ یک استقلالی در تعقیب بیرانوند

دیدارنیوز: دروازه‌بان شماره یک استقلال توانست با درخشش فوق‌العاده خود، صاحب دستکش طلایی لیگ بیست‌ویکم شود.

حسین حسینی نقش پررنگی در قهرمانی استقلال داشته و توانسته با نمایش‌های مطمئن خود یکی از چهره‌های اثرگذار این تیم در لیگ بیست‌ویکم باشد. حسینی در ۲۴ مسابقه این فصل استقلال به صورت کامل درون دروازه تیمش ایستاد و آماری فوق‌العاده را از خود به جای گذاشت.

دروازه‌بان آبی‌پوشان تا پیش از مسابقه شب گذشته (سه شنبه) توانسته بود در ۲۳ مسابقه، ۱۵ کلین‌شیت کند و تنها ۹ بار دروازه حسین حسینی باز شده که درخشش او باعث شده تا استقلال در آستانه یک رکوردشکنی دیگر هم در پایان لیگ بیست‌ویکم قرار بگیرد.

حسینی که در تلاش برای حضور دوباره در اردوی تیم ملی است، دیشب در مقابل مس رفسنجان از ارکان پیروزی شاگردان فرهاد مجیدی در رفسنجان بود و ۳ واکنش استثنایی را از خود نشان داد تا حکم به‌دست آوردن دستکش طلایی را اینگونه امضا کند. حسین حسینی با کلین‌شیت مقابل مس رفسنجان، شمار کلین‌شیت‌های خود را به عدد ۱۶ رساند تا صاحب عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ شود و جایزه دستکش طلایی به دروازه‌بان شماره یک استقلال تعلق گیرد.

دروازه‌بان سابق استقلال شریک در دستکش طلایی لیگ؟
حسین پورحمیدی دروازه‌بان آلومینیوم اراک نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده دروازه‌بان شماره یک استقلال است. پورحمیدی در صورت کلین‌شیت در ۲ بازی باقی‌مانده آلومینیوم این فرصت را دارد تا مشترکاً با حسینی صاحب دستکش طلایی شود، البته اگر در هفته پایانی حسین حسینی ناکام در کلین‌شیت مقابل نفت مسجدسلیمان باشد.

حسین حسینی اگر به دلیل حضور در اردوی تیم ملی هفته پایانی لیگ را از دست ندهد، این فرصت را دارد تا بتواند به هفدهمین کلین‌شیت خود در لیگ بیست‌ویکم برسد و به رکورد بیشترین کلین‌شیت در یک فصل (در لیگ شانزده تیمی) دست پیدا کند. علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند و حامد لک پیش از حسین حسینی به رکورد ۱۷ کلین‌شیت در یک فصل رسیده بودند.

حمله به رکورد تاریخی استقلالِ شفر
در تاریخ لیگ برتر، کمترین میزان گل خورده، ۱۳ گل در یک فصل بوده که به نام استقلال تحت هدایت وینفرد شفر در لیگ هجدهم به ثبت رسیده است. حالا آبی‌پوشان استقلال این فرصت را دارند تا با رکورد استثنایی ۱۰ گل خورده در لیگ بیست‌ویکم، رکورد کمترین گل خورده در تاریخ لیگ برتر را جا‌به‌جا کنند، رکوردی که حسین حسینی نقش پررنگی در ثبت آن داشت.

استقلال در لیگ دوازدهم در شرایطی آخرین قهرمانی خود در لیگ برتر را جشن گرفته بود که مهدی رحمتی با ۲۱ کلین‌شیت در ۳۴ مسابقه، صاحب عنوان بهترین دروازه‌بان فصل شده بود و حالا بعد از ۹ سال، مجدداً آبی‌پوشان عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آوردند و در کنار قهرمانی، دستکش طلایی هم نصیب دروازه‌بان استقلال شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی