تیتر امروز

غول‌ها از خواب بیدار شدند
یک هفته با نقل و انتقالات فوتبال ایران

غول‌ها از خواب بیدار شدند

در هفته گذشته تغییر و تحولات زیادی در فضای فوتبال باشگاهی کشور به وجود آمد و مربیان و بازیکن‌ها بسیاری در لیست نقل و انتقالات قرار گرفتند.

رضایت AFC از رای دادگاه کاس علیه النصر در پرونده شکایت از پرسپولیس

شب گذشته (دوشنبه) دادگاه عالی ورزش «کاس» رای کمیته استیناف ای‌اف‌سی را تایید کرد تا پرونده شکایت باشگاه سمج النصر عربستان سرانجام بعد از دو سال بسته شود؛ و حالا ای‌اف‌سی از تصمیم کاس و تایید رای کمیته استیناف نهاد اداره‌کننده فوتبال در قاره کهن، ابراز خرسندی کرد.

کد خبر: ۱۳۰۲۹۹
۱۵:۲۰ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۱

رضایت AFC از رای دادگاه کاس علیه النصر در پرونده شکایت از پرسپولیس

دیدارنیوز: کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) از حکم دادگاه عالی ورزش علیه درخواست استیناف باشگاه النصر در پرونده شکایت از پرسپولیس، ابراز خرسندی کرد.

کمیته انضباطی ای‌اف‌سی، در نهم اکتبر ۲۰۲۰ اعتراض باشگاه النصر مبنی بر تخطی باشگاه پرسپولیس از مقررات (ماده ۵۹) مسابقات لیگ قهرمانان آسیا درخصوص استفاده این تیم از بایکنان غیرقانونی در دیدار نیمه نهایی منطقه غرب آسیا را رد کرد.

متعاقب آن، کمیته استیناف ای‌اف‌سی، درخواست استیناف النصر علیه رای کمیته انضباطی را نیز رد و تصمیم این کمیته را تایید کرد.

دیشب (دوشنبه) نیز دادگاه عالی ورزش رای کمیته استیناف ای‌اف‌سی را تایید کرد تا پرونده شکایت باشگاه سمج عربستانی سرانجام بعد از دو سال بسته شود؛ و حالا ای‌اف‌سی از تصمیم کاس و تایید رای کمیته استیناف نهاد اداره‌کننده فوتبال در قاره کهن، ابراز خرسندی کرد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی