تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

سوم خرداد و آن صدای آشنا:«خونین‌شهر... آزاد شد» + ویدیو

سوم خرداد هر سال یادآور حماسه بزرگ آزادسازی خرمشهر و تغییر جریان جنگ تحمیلی است و البته باید یادی هم کرد از یک صدای آشنا و جمله‌ای کوتاه که از رادیو پخش شد.

کد خبر: ۱۳۰۲۷۰
۱۳:۰۵ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۱

آزادی خرمشهر

 

دیدارنیوز: برای چند نسل از مردم ایران، روز سوم خرداد و حماسه آزاد شدن خرمشهر از چنگال صدامیان، با خاطره یک صدای خاص و جمله‌ای کوتاه و جشنی به بزرگی تمام کشور عجین و قرین است. در روزگار چیرگی رادیو و خبر ساعت ۱۴، ناگهان یک صدای محکم با فرکانسی غریب اما کاملا متناسب با محتوای خبر، از میلیون‌ها خانه به گوش رسید و در جمله‌ای کوتاه با ضرباهنگی ملایم و کلماتی آهنگین اعلام کرد:«شنوندگان عزیز توجه فرمایید... خونین‌شهر، شهر خون، آزاد شد!» 

کمی بعد همه مردم ایران به خیابان‌ها ریختند و بزرگ‌ترین شادمانی روزگار خود را بروز دادند و کام خود را با خبر این فتح بزرگ شیرین کردند. در ویدیویی که خواهید دید، گفتگویی با محمود کریمی علویجه، صاحب آن صدای خاطره‌ساز و چاووشی ماندگار انجام شده که بازنمایی آن همچنان جذاب و شنیدنی است:

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی