تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

ترکیب احتمالی استقلال برابر مس؛ با کمترین تغییرات!

شاگردان فرهاد مجیدی در صورتی که بتوانند در دو بازی باقیمانده برنده از زمین خارج شوند، با ۷۰ امتیاز، به نخستین تیمی تبدیل می‌شوند که به این مقدار امتیاز رسیده است. انتظار می‌رود که استقلال با کمترین تغییرات ممکن نسبت به بازی با آلومینیوم به مصاف مس رفسنجان برود.

کد خبر: ۱۳۰۲۴۰
۰۹:۱۶ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۱

ترکیب احتمالی استقلال برابر مس؛ با کمترین تغییرات!

دیدارنیوز: انتظار می‌رود که استقلال با کمترین تغییرات ممکن نسبت به بازی با آلومینیوم به مصاف مس برود.

قهرمانی استقلال در لیگ برتر مسجل شده و اکنون آبی پوشان به دنبال تحقق دو هدف بزرگ هستند. نخست کسب قهرمانی بدون شکست در لیگ برتر و تصاحب جام طلایی و سپس عبور از امتیاز ۶۷ و ثبت رکورد بالاترین امتیاز یک تیم در تاریخ لیگ برتر.

شاگردان فرهاد مجیدی در صورتی که بتوانند در دو بازی باقیمانده برنده از زمین خارج شوند، با ۷۰ امتیاز، به نخستین تیمی تبدیل می‌شوند که به این مقدار امتیاز رسیده است. به همین دلیل آن‌ها با تمام توان پای به زمین مسابقه می‌گذارند.

* سیدحسین فقط یک گام تا دستکش طلایی
حسینی که فصل درخشانی را سپری کرده است، در صورتی که دروازه اش را برابر مس بسته نگه دارد و یا اینکه آلومینیوم از پیکان گلی را دریافت کند، با ثبت بیشترین تعداد کلین شیت در لیگ امسال، دستکش طلایی را از آن خود می‌کند و همین مسئله سبب شده است تا این گلر با انگیزه‌های بالا و جلب نظر مثبت کادرفنی تیم ملی، پای به زمین مسابقه بگذارد.

* دانشگر یا جلالی، سوال اصلی در خط دفاعی
فرهاد مجیدی در بازی قبل برابر آلومینیوم نشان داد که حتی در صورت بسته بودن دستش در فاز دفاعی، با همان سیستم ۳ دفاعه به میدان می‌رود و اکنون با بازگشت دانشگر از محرومیت، آبی‌ها دوباره با سیستم اصلی خود به مصاف حریف می‌روند. در بازی قبل، جلالی در فاز دفاعی جانشین دانشگر شده بود که عملکرد بسیار خوبی را نیز از خود ارائه کرد. حالا آبی‌ها باید از میان این دو، یک نفر را برای بازی در کنار عارف غلامی و رافائل سیلوا انتخاب کنند.

* حردانی و سلمانی در راست و چپ
با وجود اینکه وریا غفوری در بازی گذشته با ورود به زمین جان تازه‌ای به سمت راست تیمش داد، اما مجیدی تصمیم دارد برای بازی امروز از حردانی استفاده کند. برای سمت چپ نیز جعفر سلمانی همچون روال سابق انجام وظیفه می‌کند.

* بازگشت زبیر از محرومیت
زبیر نیک نفس که بازی با آلومینیوم را به دلیل محرومیت از دست داده بود، امروز می‌تواند در کنار مهدی پور زوج خط دفاعی استقلال را تشکیل دهد.

* حسین زاده و یامگا، وینگر‌های ثابت و تکراری
همچون بازی‌های گذشته، مجیدی باز هم با حسین زاده و یامگا استارت می‌زند. امیرحسین در چند بازی قبل خوب و موثر کار کرده، اما یامگای فرانسوی چند هفته‌ای است که در امر گلزنی و گلسازی ناکام بوده و امیدوار است این طلسم را در رفسنجان بشکند.

* اعتماد دوباره به رمضانی
با اینکه آرمان در نیمه نخست بازی با آلومینیوم نظر مثبت کادرفنی را به خود جلب نکرد و بین دو نیمه نیز تعویض شد، اما برای بازی امروز یک بار دیگر در ترکیب اصلی قرار گرفته تا بتواند با استفاده از ضربات ارسالی و هوایی، خط دفاعی رفسنجانی‌ها را آزار داده و تیمش را به گل برساند.

ترکیب احتمالی استقلال برابر مس رفسنجان: سیدحسین حسینی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – محمد دانشگر – جعفر سلمانی – صالح حردانی – زبیر نیک نفس – مهدی مهدی پور – امیرحسین حسین زاده – کوین یامگا – آرمان رمضانی

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی