تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

افشاریان: داور گفت بازی تراکتور - پرسپولیس را نیمه تمام گذاشته؛ این دیدار «امنیت» نداشت

خداداد افشاریان، رئیس کمیته داوران از قول داور دیدار جنجالی تراکتور - پرسپولیس در تبریز اعلام کرد که او این بازی را به دلیل نبود امنیت در ورزشگاه یادگار امام نیمه تمام گذاشته است.

کد خبر: ۱۳۰۲۰۳
۱۴:۴۴ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

افشاریان: داور گفت بازی تراکتور - پرسپولیس را نیمه تمام گذاشته؛ این دیدار «امنیت» نداشت

دیدارنیوز: رئیس کمیته داوران اعلام کرد، سیدرضا مهدوی داور دیدار تیم‌های تراکتور و پرسپولیس با تشخیص خود این بازی را نیمه تمام گذاشته است.

خداداد افشاریان در جمع خبرنگاران درباره حضور سیدرضا مهدوی داور دیدار تراکتور - پرسپولیس در کمیته انضباطی اظهار داشت: این جلسه درباره بازی پرسپولیس - تراکتور بود. کمیته انضباطی داور ما را خواسته بود و او هم گزارش مکتوب خود را به کمیته انضباطی خواهد داد و بعد هم می‌رود دنبال زندگی‌اش!

وی در واکنش به این سؤال که آیا مهدوی تصمیم درستی برای نیمه تمام ماندن دیدار تراکتور و پرسپولیس داشته است، گفت: به هر حال تصمیم داور در همه بازی‌ها نهایی است. داور با توجه به رفتار‌ها تصمیمش را می‌گیرد. من از تصمیم داور حمایت می‌کنم. با داور هم صحبت کردم و گفت امنیت برای بازی نبود و بازی را تعطیل کرده است.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره دیدار‌های پیش رو تیم ملی نیز توضیح داد: بازی با کانادا قطعی و قرارداد بسته شده است، در ادامه هم برای دریافت ویزا اقدام خواهد شد. به حدی بازی‌های لیگ برتر حساس است که فعلاً حواسم به کمیته داوران است. در مورد تیم ملی از آقای ماجدی و اصولی سؤال کنید.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی