تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
غلامعلی کوهساری اعلام کرد

مردم در صف نان هستند، برخی مسئولان می‌خواهند به سوئیس بروند!

غلامعلی کوهساری، نماینده رامیان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سفرهای خارجی برخی افراد گفت: در گذشته یکی از وزارتخانه‌ها عده زیادی را به روسیه فرستاد و اخیراً هم شنیده ام که می‌خواهند به سوئیس بروند!

کد خبر: ۱۳۰۱۲۴
۱۳:۵۵ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

انتقاد نماینده مجلس از سفر برخی مسئولان به سوئیس

دیدارنیوز: نماینده رامیان در مجلس گفت: در گذشته یکی از وزارتخانه‌ها عده زیادی را به روسیه فرستاد و اخیراً هم شنیده‌ام که می‌خواهند به سوئیس بروند!

غلامعلی کوهساری، نماینده رامیان در مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه، اول خرداد) قوه مقننه طی تذکری شفاهی، گفت: موضوعی که امروز در سطح جامعه مشاهده می‌کنیم، وضعیت اقتصادی و مشکلات مردم است که باید به این موضوع توجه جدی شود.

وی ادامه داد: اقتصادی را جراحی می‌کنیم که رو به موت است و واقعا با این جراحی، ما نه تنها اقتصاد را بلکه مردم را جراحی می‌کنیم! مشکلات اقتصادی را در نقاط مختلف کشور شاهدیم و مردم با مشکلات بیماری و مشکلات اقتصادی دست به گریبان هستند.

نماینده رامیان در مجلس با اشاره به صف‌های طولانی نانوایی در سطح کشور عنوان کرد: صف‌های نانوایی در سطح کشور به ویژه استان گلستان که یکی تولیدکنندگان اصلی گندم کشور است، قابل پذیرش نیست. نباید شاهد باشیم که مردم ما برای گرفتن یک یا دو قرص نان، زمان زیادی در صف‌های نانوایی معطل بمانند.

وی با اشاره به موضوع شفافیت قوای سه‌گانه و دستگاه‌های اجرایی و سایر نهاد‌ها گفت: همانطور که آقای جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها مطرح کردند در موضوع مذکور که اکثر قریب به اتفاق با آن موافقیم، صرفا با آرای شورای‌های مختلف مقایسه نکنیم. مزایایی که برخی از مسئولان از آن استفاده می‌کنند مانند خانه‌های سازمانی، خودرو‌های اداری، نیرو‌هایی که در اختیارشان است، سفر‌های خارجی که اعزام می‌شوند، باید برای مردم مشخص شود. نتیجه این سفر‌های خارجی چیست؟

کوهساری تاکید کرد: در همین دو سال گذشته در همین مجلس شورای اسلامی بنده یا سایر نمایندگان هیچ سفر خارجی نرفتیم و تقاضای آن را هم نداریم، اما افرادی هستند که چندین بار به سفر‌های خارجی رفته اند. در گذشته هم یکی از وزارتخانه‌ها عده زیادی را به روسیه فرستاد و اخیراً هم شنیده ام که می‌خواهند به سوئیس بروند! نتیجه این سفر‌های از سوی وزارتخانه‌های مختلف باید گزارش و مشخص شود که مزایای دریافتی این افراد چقدر است؟ برخی از این افراد از یکجا حقوق و مزایا دریافت نمی‌کنند، نماینده یا وزیر یا مسئولی که عضو هیات مدیره چندین دستگاه است، و یا عضو شورا‌های مختلف است، باید مزایای آن مشخص شود.

قالیباف رئیس مجلس درپاسخ به این نماینده گفت: نکاتی که شما تذکر دادید در بحث شفافیت همه در قانونی که الان در مرحله رسیدگی است، دقیقا عنوان شده است و در قانون به صورت صریح و روشن آمده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی