تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

تجاوز نظامی روسیه؛ ۷۰۰ هزار سرباز اوکراینی در نبرد با ۱۹۰ هزار روس؟

زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین اعلام کرد که در حال حاضر ۷۰۰ هزار سرباز اوکراینی فعالانه در دفاع از این کشور در نبرد با ارتش روسیه می‌جنگند. نزدیک به سه ماه پس از آغاز جنگ، آمار رسمی درباره شمار نظامیان فعال در ارتش روسیه وجود ندارد.

کد خبر: ۱۳۰۱۱۱
۱۲:۲۴ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ ۷۰۰ هزار سرباز اوکراینی در برابر ۱۹۰ هزار سرباز روس؟

دیدارنیوز: ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین روز شنبه در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد در حال حاضر ۷۰۰ هزار سرباز اوکراینی فعالانه در دفاع از این کشور می‌جنگند.

این آمار در حالی اعلام می‌شود که براساس برآورد دستگاه‌های اطلاعاتی کشور‌های غربی، روسیه در آستانه حمله به اوکراین در ماه فوریه، بین ۱۰۰ تا ۱۹۰ هزار سرباز را در مرز اوکراین مستقر کرده بود.

نزدیک به سه ماه پس از آغاز جنگ، آمار رسمی درباره شمار نظامیان فعال در ارتش روسیه وجود ندارد.

هفته گذشته یکی از فرماندهان عالی‌رتبه ارتش روسیه به تلویزیون دولتی آر‌تی گفته بود این کشور نه تنها با اوکراین، بلکه با ۴۲ کشور جهان در حال جنگ است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی