تیتر امروز

پایان ماجرای امباپه - رئال مادرید؛ «الخلیفی» برنده نقل‌وانتقالات!

بعد از تمدید قرارداد امباپه، ناصر الخلیفی، مالک قطری و متمول پاری‌سن ژرمن نشان داد پس از شکار نیمار از بارسلونا، می‌تواند با پیشنهادهای سنگین مالی و حتی اختیارات غیرمعمول به یک ستاره، رئال مادرید و مدیر آن فلورنتینو پرس را هم در نقل و انتقالات شکست دهد. 

کد خبر: ۱۳۰۰۷۲
۰۷:۴۹ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

پایان ماجرای امباپه - رئال مادرید؛ «الخلیفی» برنده نقل‌وانتقالات!

دیدارنیوز: کیلیان امباپه سرانجام بین پاری‌سن ژرمن و رئال مادرید باشگاه متمول پاریسی را انتخاب کرد تا دنیای فوتبال را متعجب کند.

قرارداد کیلیان امباپه، ستاره جوان و فرانسوی شب گذشته پس از چند ماه حرف و حدیث با باشگاه پاری‌سن ژرمن تا سال ۲۰۲۵ تمدید شد.

کابوس هواداران رئال مادرید بالاخره به واقعیت منجر شده و پاری‌سن ژرمن توانست قرارداد کیلیان امباپه را به‌مدت سه فصل دیگر تمدید کند. این مهاجم جوان که تابستان گذشته برای انتقال به رئال مادرید به‌شدت اصرار داشت، در نهایت پیشنهاد پاریس برای تمدید سه سال را قبول کرده و در تیم فعلی خود ماندگار شد.

امباپه که از سال ۲۰۱۷ در رختکن پاری‌سن ژرمن حضور دارد، در دو فصل اخیر به بهترین بازیکن این تیم و یکی از مدعیان کسب توپ طلا تبدیل شده است.

در این فصل این ستاره ۲۳ ساله به‌عنوان بهترین گلزن لیگ یک انتخاب شده و موفق به زدن ۲۵ گل و ارسال ۱۷ پاس گل شد. پاری‌سن ژرمن نیز مطابق انتظار عنوان قهرمانی را کسب کرد، اما آن‌ها با شکست مقابل رئال مادرید باز هم در لیگ قهرمانان ناکام ماندند.

به نظر می‌رسد تمدید قرارداد با کیلیان امباپه سرمنشا تغییراتی بزرگ و عمده در بدنه باشگاه پاری‌سن ژرمن خواهد شد.

بر اساس شایعات مائوریسیو پوچتینو، سرمربی فعلی و لئوناردو، مدیر ورزشی برزیلی، تابستان امسال این باشگاه را ترک خواهند کرد و اخبار حاکی از حضور زین الدین زیدان روی نیمکت پاری‌سن ژرمن است.

به هر حال رویای چند ماه اخیر هواداران رئال مادرید به بدترین شکل ممکن نقش بر آب شد و در حالی‌که به‌نظر می‌رسید انتقال امباپه به برنابئو قطعی باشد، او در آخرین لحظه تغییر عقیده داده و در پاریس ماندنی شد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی