تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

۴ فیلم ایرانی به جشنواره زلین دعوت شدند

جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان زلین در کشور جمهوری چک میزبان ۴ فیلم بلند ایرانی خواهد بود.

کد خبر: ۱۳۰۰۶۲
۱۶:۰۵ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

۴ فیلم ایرانی به جشنواره زلین دعوت شدند

دیدارنیوز ـ شصت و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان زلین از تاریخ ۴ تا ۱۱ خردادماه (۲۵ می‌تا یک ژوئن) برگزار می‌شود.

«مشق امشب» به کارگردانی مشترک اشکان نجاتی و مهران نعمت‌اللهی و «سیارک» به کارگردانی مهدی حسین‌وند عالی‌پور در بخش پانورامای سینمای کودکان، «وقت چیغ انارها» به کارگردانی گراناز موسوی و «روز سیب» به کارگردانی محمود غفاری در بخش آثار منتخب جشنواره‌های بین‌المللی و «سینگو» ساخته علیرضا محمدی در بخش رقابتی آثار بلند فیلم‌های کودک جشنواره بین‌المللی فیلم زلین در کشور جمهوری چک به نمایش گذاشته می‌شوند.

جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان زلین از رویداد‌های سینمای کودک و نوجوان و یکی از قدیمی‌ترین جشنواره‌ها از این نوع در جهان است که از سال ۱۹۶۱ به‌عنوان یکی از پیشگامان جشنواره‌های فیلم ویژه کودکان و نوجوانان آغاز به‌کار کرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سینمای ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی