تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

درخواست لغو طرح افزایش ظرفیت رشته پرستاری

جمعی از دانشجویان پرستاری و پرستاران با راه‌اندازی کارزاری از وزیر بهداشت خواستند طرح افزایش ظرفیت رشته پرستاری را لغو کند.

کد خبر: ۱۳۰۰۳۸
۱۲:۴۲ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

 

 

درخواست لغو طرح افزایش ظرفیت رشته پرستاری

دیدارنیوز: جمعی از دانشجویان پرستاری و پرستاران با راه‌اندازی کارزاری از وزیر بهداشت خواستند طرح افزایش ظرفیت رشته پرستاری را لغو کند.

در متن این کارزار که تا امروز نزدیک به ۶ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، آمده است:

«ما دانشجویان رشته پرستاری، پرستاران و سایر دلسوزان و‌ صاحب‌نظران حوزه پرستاری مخالفت صریح خود را با هرگونه افزایش ظرفیت در رشته پرستاری اعلام می‌داریم.

متأسفانه افزایش ظرفیت ۱۰۰درصدی پذیرش دانشجوی پرستاری در دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه‌های دولتی نابودی کامل این قشر را هدف گرفته است.

افزایش ظرفیت پرستاری بدون ایجاد زیرساخت‌های آن، یعنی هدف قرار دادن مستقیم سلامت مردم. دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص این افزایش ظرفیت از کدام حوزه تخصصی پرستاری کشور استعلام گرفته که نسخه افزایش ظرفیت برای علاج آن پیچیده است؟  آیا امکانات مورد نیاز برای اجرای این طرح را دارا می‌باشد؟

 راه حل جبران کمبود شدید پرستار در مراکز درمانی کشور، استخدام و تبدیل وضعیت نیروهای طرحی و تمدید طرحی می‌باشد، نه افزودن به لشکر ۱۰۰هزار نفره بیکاران پرستاری.

جناب آقای وزیر، آیا یاس و ناامیدی جوانان و دانشجویان این کشور را نمی‌بینید؟ ترس از آینده‌ای نامعلوم و عدم امنیت شغلی پس از اتمام تحصیل فقط بخشی از مشکلات آنان است.

لذا جامعه پرستاری کشور، از جنابعالی و خصوصاً مجموعه معاونت آموزشی و پرستاری وزارت بهداشت می‌خواهند که در این مصوبه و توافق را لغو گردانید.»

این کارزار تا تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۱ در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/40902) در حال جمع‌آوری امضاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی