تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

تکذیب جدایی مجیدی؛ «فرهاد» به امارات نمی‌رود!

محمد نوری‌فر، مدیر ارتباطات و مدیر رسانه‌ای استقلال با رد شایعات اخیر درباره جدایی فرهاد مجیدی و حضورش در یکی تیم‌های اماراتی گفت: اخبار منتشر شده درباره دریافت پیشنهاد سرمربیگری از طرف تیم‌های اماراتی توسط فرهاد مجیدی صحت ندارد.

کد خبر: ۱۳۰۰۰۹
۰۹:۴۴ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

تکذیب جدایی فرهاد از استقلال به مقصد امارات

دیدارنیوز: مدیر ارتباطات و مدیررسانه‌ای استقلال شایعات پیشنهاد مربیگری مجیدی از یک تیم اماراتی را رد کرد.

از چندی پیش اخبار و شایعاتی پیرامون پیشنهاد یک تیم اماراتی به فرهاد مجیدی در فضای مجازی منتشر شد و برخی از رسانه‌ها مدعی شدند یک تیم در ادنوک لیگ خواهان عقد قرارداد با سرمربی جوان استقلال است.

پس از آنکه قهرمانی آبی‌پوشان در لیگ برتر قطعی شد، گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال جدایی مجیدی مطرح شد. بزرگترین شایعه‌ای که در این خصوص به گوش رسید، همان پیشنهاد تیم اماراتی بود که در رسانه‌ها و جراید مطرح شد.

این اخبار باعث شد تا هواداران استقلال بابت جدایی احتمالی سرمربی تیمشان نگران شده و به دنبال منبع موثقی برای تأیید یا تکذیب این شایعات باشند.

در نهایت محمد نوری‌فر، مدیر ارتباطات و مدیر رسانه‌ای استقلال در کانال تلگرامی خود این موضوع را تکذیب کرد. نوری‌فر نوشت: اخبار منتشر شده درباره دریافت پیشنهاد سرمربیگری از طرف تیم‌های اماراتی توسط فرهاد مجیدی صحت ندارد.

این خبر نگرانی بخش بزرگی از هواداران استقلال را رفع کرد و حالا آبی‌پوشان امیدوار به تکرار این قهرمانی در فصل بعد با حضور مجیدی هستند.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی